WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow AZS AWF - RJP    14 - 11

20.09.2015 12:15 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, O miejsca 1-8 Półfinały]

Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
58Jakub Wróbel314
16Paulina Lewandowska033
12Łukasz Dobranowski123
15Bartłomiej Żyła213
32Paweł Milanowicz303
14Sergey Anufriev022
38Monika Sadowska112
19Bartłomiej Specjał112
9Dariusz Urbanik202
46Maciej Parys011
6Martyna Pochodyła011
48Karolina Ryniak011
0Michał Dul101
10Marcin Bielewski000
28Julia Bujar000
22Katarzyna Dobranowska000
78Magdalena Faliszewska000
18Barbara Kacprzak000
96Piotr Maga000
36Agata Semenowicz000
4Tomasz Staszkiewicz000
33Alicja Stebińska000
66Małgorzata Szagdaj000
83Tomasz Zatoń000
 
RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Adam Tomczyk729
13Paweł Kierzniewski022
26Monika Maniewska022
60Monika Zaczkowska022
6Piotr Świerkot112
9Wojciech Kalbarczyk202
36Zofia Nawrocka011
5Patrycja Paczyńska-Jasińska011
12Wiktor Łodyga101
72Małgorzata Dalidonis000
88Tomasz Kublin000
71Bartłomiej Płatkowski000
15Karolina Tomczyk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Łukasz Dobranowski Bartłomiej Specjał 1.351.35
Atak 0.00
Strata 0.45
Strata 1.20
1 - 1Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 5.534.18
Strata 3.04
Strata 4.01
2 - 1Bartłomiej Specjał Łukasz Dobranowski 7.521.59
Strata 7.09
Strata 7.30
2 - 2Wiktor Łodyga Piotr Świerkot 11.053.13
Strata 9.08
Strata 9.42
3 - 2Dariusz Urbanik Paulina Lewandowska 13.482.43
3 - 3Adam Tomczyk Paweł Kierzniewski 17.343.46
Strata 15.33
Strata 16.27
3 - 4Adam Tomczyk Monika Maniewska 20.513.17
Strata 19.06
Strata 19.46
Strata 19.57
4 - 4Jakub Wróbel Paulina Lewandowska 23.533.02
5 - 4Michał Dul Bartłomiej Żyła 26.182.25
Strata 25.03
Strata 25.16
Strata 25.46
6 - 4Bartłomiej Żyła Maciej Parys 29.072.49
Strata 28.05
Strata 28.41
Strata 29.00
7 - 4Dariusz Urbanik Sergey Anufriev 31.322.25
Strata 31.04
7 - 5Piotr Świerkot Patrycja Paczyńska-Jasińska 34.122.40
8 - 5Paweł Milanowicz Monika Sadowska 36.162.04
Przerwa
9 - 5Bartłomiej Żyła Karolina Ryniak 44.438.27
Strata 38.52
Strata 39.04
Strata 39.47
Strata 39.59
Strata 40.56
Timeout 41.20
9 - 6Adam Tomczyk Zofia Nawrocka 49.445.01
Strata 46.57
Strata 47.29
Strata 47.59
Strata 48.26
Strata 48.50
Strata 49.17
10 - 6Jakub Wróbel Łukasz Dobranowski 52.002.16
10 - 7Wojciech Kalbarczyk Adam Tomczyk 53.371.37
11 - 7Paweł Milanowicz Sergey Anufriev 56.373.00
11 - 8Adam Tomczyk Monika Maniewska 58.261.49
12 - 8Jakub Wróbel Martyna Pochodyła 61.082.42
12 - 9Wojciech Kalbarczyk Adam Tomczyk 63.302.22
12 - 10Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 69.105.40
Strata 66.14
Timeout 66.28
13 - 10Monika Sadowska Paulina Lewandowska 71.061.56
13 - 11Adam Tomczyk Paweł Kierzniewski 72.401.34
14 - 11Paweł Milanowicz Jakub Wróbel 74.391.59

Statystyki meczu

Flow AZS AWFRJP
Punkty: 14 11
Czas w ataku: 32.13 min (43.2 %) 42.26 min (56.8 %)
Czas w obronie: 42.26 min (56.8 %) 32.13 min (43.2 %)
Czas w ataku/punkt: 2.18 min 3.51 min
Czas w obronie/punkt: 3.51 min 2.18 min
Punkty w ataku: 10/12 (83.3 %) 9/13 (69.2 %)
Punkty w obronie: 4/13 (30.8 %) 2/12 (16.7 %)
Straty: 15 17
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 13 (2+2+3+3+3) 11 (2+1+2+3+3)

Historia meczów