WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    13 - 11

20.09.2015 12:15 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór224
2Wojciech Starzewski404
34Aleksandra Dyśko123
32Wiktoria Maruszczak123
18Julia Biegańska022
38Radosław Lenczewski202
46Stanisław Bogusławski011
14Mikołaj Całka011
27Agata Dudzińska011
50Mikołaj Maślanka011
20Artur Sieraj011
0Maja Abgarowicz101
36Mateusz Dyda101
24Filip Krynicki101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
77Emil Chruszczewski000
4Adam Grzelak000
25Grzegorz Nowakowski000
7Przemysław Piaszczak000
6Jacek Ponceleusz000
9Cezary Szpadzik000
41Karolina Tudelska000
21Maciej Zabost000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Piotr Latoszewski314
16Kamil Osiecki022
99Bartosz Borys112
88Stanisław Grzywalski112
5Joanna Wojciechowska112
18Maciej Grabowski202
11Piotr Wojciechowski202
33Maciej Antoniak011
7Maciej Kalisiak011
12Katarzyna Podpora011
8Aleksander Redwan011
19Ewelina Sakowicz011
3Anna Bronowska-Kur101
29Jakub Kur000
0Michał Orkan-Łęcki000
10Anna Pilarczyk000
6Małgorzata Rożek000
27Stanisław Rządzki000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Stanisław Grzywalski Katarzyna Podpora 1.551.55
Strata 1.54
0 - 2Piotr Latoszewski Kamil Osiecki 4.542.59
Strata 4.11
1 - 2Mateusz Dyda Mikołaj Maślanka 10.365.42
Strata 6.32
Strata 9.11
Strata 9.32
Strata 10.16
2 - 2Mikołaj Smogór Wiktoria Maruszczak 12.231.47
Strata 12.05
2 - 3Piotr Latoszewski Maciej Kalisiak 13.581.35
2 - 4Piotr Wojciechowski Bartosz Borys 16.472.49
Strata 16.02
3 - 4Radosław Lenczewski Julia Biegańska 21.254.38
4 - 4Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 23.011.36
Strata 22.50
5 - 4Aleksandra Dyśko Julia Biegańska 26.113.10
Strata 24.22
5 - 5Anna Bronowska-Kur Stanisław Grzywalski 29.293.18
Timeout 26.45
6 - 5Wojciech Starzewski Stanisław Bogusławski 32.303.01
7 - 5Maja Abgarowicz Mikołaj Całka 34.372.07
Strata 34.20
7 - 6Piotr Latoszewski Ewelina Sakowicz 37.282.51
8 - 6Wojciech Starzewski Agata Dudzińska 39.392.11
Strata 38.57
Przerwa
8 - 7Maciej Grabowski Aleksander Redwan 43.083.29
Strata 41.57
Strata 42.10
9 - 7Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 45.092.01
9 - 8Maciej Grabowski Piotr Latoszewski 49.274.18
Strata 46.38
Strata 48.18
Strata 48.36
Strata 49.04
10 - 8Wojciech Starzewski Artur Sieraj 51.422.15
Strata 51.41
10 - 9Bartosz Borys Joanna Wojciechowska 53.532.11
Strata 53.11
Strata 53.14
10 - 10Piotr Wojciechowski Maciej Antoniak 57.053.12
Strata 56.00
11 - 10Wojciech Starzewski Wiktoria Maruszczak 59.172.12
12 - 10Filip Krynicki Mikołaj Smogór 69.5610.39
Strata 60.39
Strata 61.17
Strata 64.09
Timeout 64.22
Strata 67.42
Strata 67.58
Strata 68.44
Strata 69.24
12 - 11Joanna Wojciechowska Kamil Osiecki 71.541.58
13 - 11Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 73.521.58

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 13 11
Czas w ataku: 34.53 min (47.2 %) 38.59 min (52.8 %)
Czas w obronie: 38.59 min (52.8 %) 34.53 min (47.2 %)
Czas w ataku/punkt: 2.41 min 3.32 min
Czas w obronie/punkt: 3.32 min 2.41 min
Punkty w ataku: 8/12 (66.7 %) 7/12 (58.3 %)
Punkty w obronie: 5/12 (41.7 %) 4/12 (33.3 %)
Straty: 13 16
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 11 (2+1+3+3+2)

Historia meczów