WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - BC Kosmodysk    15 - 11

20.09.2015 09:25 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór055
32Wiktoria Maruszczak404
50Mikołaj Maślanka123
38Radosław Lenczewski213
2Wojciech Starzewski303
18Julia Biegańska022
41Karolina Tudelska112
46Stanisław Bogusławski202
36Mateusz Dyda202
0Maja Abgarowicz011
8Ewa Bańbuła-Dyda011
14Mikołaj Całka011
27Agata Dudzińska011
77Emil Chruszczewski000
34Aleksandra Dyśko000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
25Grzegorz Nowakowski000
7Przemysław Piaszczak000
6Jacek Ponceleusz000
9Cezary Szpadzik000
21Maciej Zabost000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
99Wojciech Wilk437
5Aleksandra Marszałek044
31Michał Rudy224
11Jan Madej112
18Dawid Kazimierczak202
17Kalina Wilk011
2Andrzej Dyśko101
25Julia Wrzosińska101
33Ewa Chudzyńska000
15Olga Jaksch000
0Agata Jasińska000
4Marcin Kruk000
73Albert Nowakowski000
12Anna Stachowiak000
42Andrzej Stobiecki000
21Stanisław Stupkiewicz000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Wojciech Starzewski Mikołaj Smogór 2.212.21
2 - 0Karolina Tudelska Agata Dudzińska 4.001.39
Strata 3.52
2 - 1Michał Rudy Wojciech Wilk 6.082.08
Strata 5.35
Strata 5.40
3 - 1Wojciech Starzewski Radosław Lenczewski 8.202.12
Strata 7.29
Strata 8.19
4 - 1Wiktoria Maruszczak Julia Biegańska 9.351.15
Strata 9.26
4 - 2Jan Madej Wojciech Wilk 11.311.56
4 - 3Dawid Kazimierczak Michał Rudy 15.203.49
Strata 13.33
Strata 13.40
Strata 14.05
Strata 14.36
Strata 15.03
5 - 3Stanisław Bogusławski Mikołaj Maślanka 17.352.15
5 - 4Julia Wrzosińska Kalina Wilk 26.599.24
Strata 19.48
Strata 20.10
Timeout 20.31
Strata 25.49
Strata 26.23
6 - 4Radosław Lenczewski Karolina Tudelska 29.122.13
Strata 28.36
Strata 28.54
7 - 4Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 33.364.24
Timeout 29.33
Strata 33.15
7 - 5Wojciech Wilk Aleksandra Marszałek 35.362.00
8 - 5Stanisław Bogusławski Mikołaj Całka 37.372.01
Strata 37.28
Przerwa
8 - 6Wojciech Wilk Jan Madej 40.132.36
8 - 7Andrzej Dyśko Michał Rudy 43.363.23
Strata 42.12
9 - 7Mikołaj Maślanka Mikołaj Smogór 45.201.44
10 - 7Wiktoria Maruszczak Maja Abgarowicz 47.021.42
Strata 47.01
10 - 8Dawid Kazimierczak Aleksandra Marszałek 49.022.00
11 - 8Wojciech Starzewski Julia Biegańska 50.351.33
11 - 9Wojciech Wilk Aleksandra Marszałek 52.532.18
12 - 9Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 54.151.22
12 - 10Wojciech Wilk Aleksandra Marszałek 56.292.14
12 - 11Michał Rudy Wojciech Wilk 59.122.43
Strata 58.36
13 - 11Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 63.244.12
Strata 61.41
Strata 61.54
14 - 11Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 64.571.33
Strata 64.54
15 - 11Mateusz Dyda Ewa Bańbuła-Dyda 70.165.19
Strata 66.47
Strata 68.21
Strata 68.38

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBC Kosmodysk
Punkty: 15 11
Czas w ataku: 29.48 min (42.4 %) 40.28 min (57.6 %)
Czas w obronie: 40.28 min (57.6 %) 29.48 min (42.4 %)
Czas w ataku/punkt: 1.59 min 3.40 min
Czas w obronie/punkt: 3.40 min 1.59 min
Punkty w ataku: 9/12 (75.0 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 3/12 (25.0 %)
Straty: 12 16
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 13 (2+3+3+2+3) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów