WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

AZS WST Cutovice - KrakUF    12 - 15

19.09.2015 13:40 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, Grupa D]

AZS WST Cutovice
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
1Łukasz Szczembara415
5Mateusz Frowal224
8Marcin Hamm123
63Maciej Tomiczek123
52Paula Sagan213
11Hanna Kacorzyk112
49Mariusz Bruj011
6Klaudia Gracka011
37Łukasz Palka011
13Adrian Sosna101
9Oliwia Kopcik000
18Michał Mika000
 
KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Hubert Kubit235
13Piotr Szajna134
80Jakub Adamczyk123
11Krzysztof Gorczyca213
32Renata Blicharz022
99Jan Musiał022
2Anna Zygmunt112
14Aleksandra Gajewska202
4Michał Zygmunt202
5Magdalena Kimla011
57Jan Bednarski101
10Jacek Czarnecki101
84Rafał Kącki101
23Jarosław Maklakowski101
45Krzysztof Dalek000
18Aldona Krysiak000
3Magdalena Rędziniak000
50Justyna Szwajcowska000
19Anna Zachara000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Krzysztof Gorczyca Piotr Szajna 1.031.03
Atak 0.00
Strata 0.43
0 - 2Michał Zygmunt Piotr Szajna 7.106.07
Strata 2.48
Strata 3.19
Strata 4.06
Strata 4.17
Strata 4.45
Strata 5.29
Strata 6.33
0 - 3Jan Bednarski Renata Blicharz 10.263.16
Strata 8.39
Strata 9.25
Strata 9.52
1 - 3Łukasz Szczembara Mateusz Frowal 12.472.21
1 - 4Jarosław Maklakowski Jakub Adamczyk 14.391.52
2 - 4Adrian Sosna Klaudia Gracka 16.301.51
2 - 5Hubert Kubit Jan Musiał 20.564.26
Strata 18.13
Strata 19.56
2 - 6Michał Zygmunt Jakub Adamczyk 22.521.56
Strata 22.26
3 - 6Paula Sagan Hanna Kacorzyk 24.481.56
4 - 6Hanna Kacorzyk Łukasz Szczembara 26.311.43
Strata 26.25
4 - 7Aleksandra Gajewska Hubert Kubit 29.583.27
Strata 28.03
Strata 29.10
4 - 8Jakub Adamczyk Piotr Szajna 31.351.37
Strata 31.07
Przerwa
5 - 8Łukasz Szczembara Marcin Hamm 33.422.07
Strata 33.29
5 - 9Aleksandra Gajewska Hubert Kubit 35.121.30
6 - 9Maciej Tomiczek Mariusz Bruj 38.052.53
Strata 37.11
Strata 37.24
7 - 9Łukasz Szczembara Marcin Hamm 41.073.02
Strata 40.02
Strata 40.19
Strata 40.24
7 - 10Krzysztof Gorczyca Anna Zygmunt 43.041.57
7 - 11Anna Zygmunt Magdalena Kimla 46.483.44
Strata 44.36
Strata 44.49
Strata 44.58
Strata 45.59
Strata 46.40
8 - 11Mateusz Frowal Maciej Tomiczek 49.422.54
Strata 49.04
Strata 49.29
8 - 12Rafał Kącki Hubert Kubit 51.482.06
9 - 12Mateusz Frowal Paula Sagan 54.102.22
Strata 53.13
Strata 53.39
9 - 13Piotr Szajna Krzysztof Gorczyca 56.011.51
10 - 13Paula Sagan Maciej Tomiczek 58.042.03
10 - 14Jacek Czarnecki Jan Musiał 59.471.43
11 - 14Marcin Hamm Łukasz Palka 61.401.53
12 - 14Łukasz Szczembara Mateusz Frowal 64.382.58
Strata 63.40
12 - 15Hubert Kubit Renata Blicharz 66.311.53

Obsługa meczu: Maciej Skorupa

Statystyki meczu

AZS WST CutoviceKrakUF
Punkty: 12 15
Czas w ataku: 35.56 min (54.0 %) 30.35 min (46.0 %)
Czas w obronie: 30.35 min (46.0 %) 35.56 min (54.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.59 min 2.02 min
Czas w obronie/punkt: 2.02 min 2.59 min
Punkty w ataku: 8/14 (57.1 %) 9/13 (69.2 %)
Punkty w obronie: 4/13 (30.8 %) 6/14 (42.9 %)
Straty: 18 16
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów