WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Spirit on Lemon    13 - 10

19.09.2015 12:15 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
18Julia Biegańska033
24Filip Krynicki123
11Mikołaj Smogór123
32Wiktoria Maruszczak303
19Artur Sieraj303
36Mateusz Dyda022
8Ewa Bańbuła-Dyda112
14Mikołaj Całka112
9Cezary Szpadzik202
42Adam Grzelak011
38Radosław Lenczewski101
0Maja Abgarowicz000
77Emil Chruszczewski000
27Agata Dudzińska000
34Aleksandra Dyśko000
88Paulina Kowalska000
50Mikołaj Maślanka000
25Grzegorz Nowakowski000
7Przemysław Piaszczak000
6Jacek Ponceleusz000
2Wojciech Starzewski000
41Karolina Tudelska000
21Maciej Zabost000
 
Spirit on Lemon
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Katarzyna Karpała325
16Konrad Szwej123
8Miłosz Boruszewski213
88Sonia Kożuszek022
4Elwira Piekart202
14Szymon Jonczyk011
66Marta Noga011
97Arkadiusz Błaszczak101
52Anna Łukasik101
23Kamil Karpała000
69Bartosz Kasprzyk000
45Barbara Rodak000
0Piotr Służałek000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Miłosz Boruszewski Katarzyna Karpała 1.061.06
Atak 0.00
Strata 0.26
1 - 1Wiktoria Maruszczak   3.242.18
2 - 1Cezary Szpadzik Filip Krynicki 6.543.30
Strata 5.51
2 - 2Konrad Szwej Katarzyna Karpała 9.032.09
Strata 8.34
Strata 8.43
3 - 2Wiktoria Maruszczak Mikołaj Całka 10.501.47
4 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Julia Biegańska 13.492.59
Strata 13.43
4 - 3Katarzyna Karpała Marta Noga 16.022.13
4 - 4Miłosz Boruszewski Konrad Szwej 18.032.01
Strata 17.49
4 - 5Anna Łukasik Sonia Kożuszek 25.057.02
Strata 19.42
Timeout 21.36
5 - 5Artur Sieraj Adam Grzelak 27.272.22
5 - 6Katarzyna Karpała Konrad Szwej 29.041.37
5 - 7Arkadiusz Błaszczak   32.293.25
Strata 30.57
6 - 7Mikołaj Całka Mikołaj Smogór 36.454.16
7 - 7Cezary Szpadzik Filip Krynicki 39.453.00
8 - 7Mikołaj Smogór Mateusz Dyda 42.162.31
Strata 41.55
Przerwa
8 - 8Elwira Piekart Szymon Jonczyk 57.0414.48
Strata 44.41
Strata 45.05
Strata 46.28
Strata 46.38
Strata 46.57
Strata 47.53
Timeout 49.59
Strata 56.06
Strata 56.13
9 - 8Artur Sieraj Ewa Bańbuła-Dyda 59.582.54
Strata 58.42
Strata 59.37
10 - 8Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 61.311.33
Strata 61.23
10 - 9Katarzyna Karpała Sonia Kożuszek 63.111.40
11 - 9Artur Sieraj Julia Biegańska 65.342.23
11 - 10Elwira Piekart Miłosz Boruszewski 67.231.49
12 - 10Wiktoria Maruszczak Julia Biegańska 70.263.03
Strata 69.13
Strata 69.52
13 - 10Filip Krynicki Mateusz Dyda 72.492.23
Strata 72.07

Statystyki meczu

Grandmaster FlashSpirit on Lemon
Punkty: 13 10
Czas w ataku: 32.37 min (44.8 %) 40.12 min (55.2 %)
Czas w obronie: 40.12 min (55.2 %) 32.37 min (44.8 %)
Czas w ataku/punkt: 2.30 min 4.01 min
Czas w obronie/punkt: 4.01 min 2.30 min
Punkty w ataku: 7/11 (63.6 %) 6/12 (50.0 %)
Punkty w obronie: 6/12 (50.0 %) 4/11 (36.4 %)
Straty: 11 12
Timeouty: 0 2
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów