WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Grandmaster Flash    7 - 15

19.09.2015 15:05 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, Grupa A]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
17Kacper Podgajny213
11Antoni Moroz112
3Grażyna Chlebicka202
23Bartosz Czerwieniec011
89Rafał Grudny011
6Piotr Polatowski011
29Krystyna Stępniewska011
47Piotr Wiśniewski011
2Adam Kadenaci101
30Maciej Skorupka101
43Andrzej Chlebicki000
33Zuzanna Cichowska000
25Małgorzata Gajda000
39Katarzyna Kamionka000
69Adam Małek000
36Klara Piechowska000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
0Maja Abgarowicz224
8Ewa Bańbuła-Dyda213
27Agata Dudzińska213
77Emil Chruszczewski022
2Wojciech Starzewski202
41Karolina Tudelska202
14Mikołaj Całka011
34Aleksandra Dyśko011
7Przemysław Piaszczak011
20Artur Sieraj011
11Mikołaj Smogór011
21Maciej Zabost011
18Julia Biegańska101
36Mateusz Dyda101
32Wiktoria Maruszczak101
50Mikołaj Maślanka101
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
38Radosław Lenczewski000
6Jacek Ponceleusz000
9Cezary Szpadzik000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Agata Dudzińska 2.142.14
Atak 0.00
Strata 1.30
1 - 1Grażyna Chlebicka Antoni Moroz 4.162.02
1 - 2Agata Dudzińska Ewa Bańbuła-Dyda 6.061.50
1 - 3    7.371.31
Strata 7.19
1 - 4Maja Abgarowicz   12.244.47
Strata 10.45
Strata 11.07
Strata 11.36
Strata 11.42
Strata 12.03
2 - 4Maciej Skorupka Kacper Podgajny 14.342.10
Strata 14.03
Strata 14.21
3 - 4Kacper Podgajny Bartosz Czerwieniec 17.232.49
Strata 16.34
3 - 5Wojciech Starzewski Mikołaj Smogór 19.081.45
3 - 6Karolina Tudelska Maja Abgarowicz 21.422.34
Strata 20.44
Strata 21.03
Strata 21.28
4 - 6Antoni Moroz Piotr Wiśniewski 23.171.35
5 - 6Kacper Podgajny Rafał Grudny 27.073.50
Strata 25.47
Strata 26.24
Strata 26.47
6 - 6Adam Kadenaci Krystyna Stępniewska 29.422.35
Strata 28.47
6 - 7Mateusz Dyda   34.334.51
Strata 32.36
Strata 33.10
7 - 7Grażyna Chlebicka Piotr Polatowski 36.281.55
7 - 8Julia Biegańska Mikołaj Całka 38.552.27
Przerwa
7 - 9Karolina Tudelska Przemysław Piaszczak 42.033.08
Strata 41.04
Strata 41.12
7 - 10Wiktoria Maruszczak Aleksandra Dyśko 43.571.54
Strata 43.25
7 - 11Agata Dudzińska Maja Abgarowicz 46.182.21
Strata 45.55
7 - 12Ewa Bańbuła-Dyda Artur Sieraj 49.583.40
Strata 49.25
7 - 13Wojciech Starzewski Emil Chruszczewski 52.542.56
Strata 52.35
7 - 14Mikołaj Maślanka Maciej Zabost 57.534.59
Strata 54.54
Strata 55.32
Strata 55.50
Strata 56.12
Strata 56.59
7 - 15Maja Abgarowicz Emil Chruszczewski 60.022.09
Strata 59.51

Statystyki meczu

4handsGrandmaster Flash
Punkty: 7 15
Czas w ataku: 36.47 min (61.3 %) 23.15 min (38.7 %)
Czas w obronie: 23.15 min (38.7 %) 36.47 min (61.3 %)
Czas w ataku/punkt: 5.15 min 1.33 min
Czas w obronie/punkt: 1.33 min 5.15 min
Punkty w ataku: 4/14 (28.6 %) 5/8 (62.5 %)
Punkty w obronie: 3/8 (37.5 %) 10/14 (71.4 %)
Straty: 19 12
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+3+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów