WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Furious Goats    14 - 13

19.09.2015 09:25 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
14Mikołaj Całka235
18Julia Biegańska044
32Wiktoria Maruszczak404
24Filip Krynicki213
20Artur Sieraj213
2Wojciech Starzewski303
0Maja Abgarowicz011
27Agata Dudzińska011
34Aleksandra Dyśko011
38Radosław Lenczewski011
11Mikołaj Smogór011
9Cezary Szpadzik101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
46Stanisław Bogusławski000
77Emil Chruszczewski000
36Mateusz Dyda000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
50Mikołaj Maślanka000
25Grzegorz Nowakowski000
7Przemysław Piaszczak000
6Jacek Ponceleusz000
41Karolina Tudelska000
21Maciej Zabost000
17Wojciech Zabost000
 
Furious Goats
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
16Maciej Kołek347
49Dominik Dobranowski415
86Adam Kłosowicz314
7Grzegorz Jamiński022
10Aleksandra Kocbuch112
34Norbert Staniszewski112
19Magdalena Meller011
21Katarzyna Rostek011
23Mikołaj Tomczuk011
25Jakub Królikowski101
52Karolina Gajewska000
11Kasper Kowalewski000
92Joanna Lewandowska000
3Tomasz Łuczyk000
27Katarzyna Marek000
30Natalia Popek000
4Dawid Przeperski000
6Magdalena Szwed000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Całka Julia Biegańska 1.181.18
Atak 0.00
1 - 1Dominik Dobranowski Aleksandra Kocbuch 3.141.56
1 - 2Adam Kłosowicz Maciej Kołek 5.031.49
Strata 4.52
2 - 2Wiktoria Maruszczak Artur Sieraj 8.163.13
Strata 6.40
Strata 7.16
2 - 3Norbert Staniszewski Dominik Dobranowski 9.461.30
3 - 3Wojciech Starzewski Julia Biegańska 13.293.43
Strata 11.29
Strata 12.48
4 - 3Filip Krynicki Agata Dudzińska 17.013.32
Strata 15.39
5 - 3Wiktoria Maruszczak Mikołaj Całka 21.384.37
Strata 19.48
Strata 20.58
Strata 21.21
5 - 4Adam Kłosowicz Katarzyna Rostek 24.232.45
5 - 5Maciej Kołek Grzegorz Jamiński 30.065.43
Strata 26.50
Timeout 27.01
5 - 6Maciej Kołek Grzegorz Jamiński 33.002.54
Strata 32.40
6 - 6Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 36.343.34
6 - 7Dominik Dobranowski Norbert Staniszewski 38.151.41
6 - 8Adam Kłosowicz Maciej Kołek 40.592.44
Strata 40.31
6 - 9Aleksandra Kocbuch Mikołaj Tomczuk 44.143.15
7 - 9Artur Sieraj Mikołaj Całka 46.482.34
8 - 9Cezary Szpadzik Filip Krynicki 49.032.15
Strata 48.30
8 - 10Maciej Kołek Adam Kłosowicz 51.252.22
Przerwa
9 - 10Wiktoria Maruszczak Mikołaj Całka 52.551.30
Strata 52.52
10 - 10Filip Krynicki Radosław Lenczewski 56.433.48
Strata 55.18
Strata 55.59
Strata 56.19
10 - 11Dominik Dobranowski Magdalena Meller 59.362.53
Strata 58.51
Strata 58.54
11 - 11Wojciech Starzewski Maja Abgarowicz 61.502.14
12 - 11Mikołaj Całka Aleksandra Dyśko 67.155.25
Strata 64.28
Timeout 64.44
12 - 12Jakub Królikowski Maciej Kołek 69.462.31
13 - 12Artur Sieraj Julia Biegańska 71.221.36
13 - 13Dominik Dobranowski Maciej Kołek 74.543.32
14 - 13Wojciech Starzewski Julia Biegańska 80.195.25

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFurious Goats
Punkty: 14 13
Czas w ataku: 40.02 min (49.8 %) 40.17 min (50.2 %)
Czas w obronie: 40.17 min (50.2 %) 40.02 min (49.8 %)
Czas w ataku/punkt: 2.51 min 3.05 min
Czas w obronie/punkt: 3.05 min 2.51 min
Punkty w ataku: 8/13 (61.5 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 5/13 (38.5 %)
Straty: 9 11
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 8 (2+1+1+2+2) 12 (2+2+3+2+3)

Historia meczów