WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Flyons    14 - 8

06.09.2015 12:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
36Mateusz Dyda505
0Maja Abgarowicz044
20Artur Sieraj213
2Wojciech Starzewski213
85Przemysław Piaszczak022
18Julia Biegańska112
72Jacek Ponceleusz112
14Mikołaj Całka202
50Mikołaj Maślanka011
11Mikołaj Smogór011
9Cezary Szpadzik011
76Wojciech Zabost011
90Emil Chruszczewski101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
46Stanisław Bogusławski000
65Wojciech Czub000
34Aleksandra Dyśko000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
41Karolina Tudelska000
80Maciej Zabost000
 
Flyons
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
16Małgorzata Dalidonis044
31Aleksandra Piankowska033
22Eryk Dzierzkowski202
8Ryszard Horoszko202
88Kamil Wawrzyńcak202
15Kacper Zając011
14Maciej Dądalski101
2Michał Zalewski101
99Marika Mróz000
19Paulina Olczyk000
20Dawid Pietrzak000
28Kacper Rękawiecki000
80Konrad Skiba000
21Adrian Stępniak000
12Agata Wierzchowska000
98Mateusz Wieszczyński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Eryk Dzierzkowski Małgorzata Dalidonis 1.371.37
Atak 0.00
Strata 0.52
Strata 0.52
Strata 1.35
Strata 1.36
1 - 1Mateusz Dyda Wojciech Zabost 7.245.47
Strata 3.33
Strata 3.50
Strata 4.41
Strata 5.31
Strata 5.49
Strata 6.57
Strata 6.58
Strata 7.22
1 - 2Kamil Wawrzyńcak Kacper Zając 10.082.44
Strata 9.09
Strata 9.53
1 - 3Kamil Wawrzyńcak Małgorzata Dalidonis 20.2010.12
Strata 12.27
Strata 12.39
Strata 13.01
Strata 14.51
Strata 14.52
Strata 15.29
Strata 15.45
Strata 16.53
Strata 17.06
Strata 17.41
Strata 18.03
Strata 18.30
Strata 19.11
Strata 19.36
Strata 20.07
1 - 4Michał Zalewski Aleksandra Piankowska 24.414.21
Strata 21.54
Strata 22.16
Strata 22.32
Strata 23.18
Strata 23.29
Strata 23.57
Strata 24.33
2 - 4Mateusz Dyda Cezary Szpadzik 28.393.58
Strata 26.39
Strata 27.11
2 - 5Eryk Dzierzkowski Małgorzata Dalidonis 33.364.57
Timeout 29.26
3 - 5Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 35.382.02
4 - 5Wojciech Starzewski Julia Biegańska 37.181.40
Strata 37.10
5 - 5Artur Sieraj Jacek Ponceleusz 40.243.06
Strata 39.39
Strata 39.41
5 - 6Maciej Dądalski Aleksandra Piankowska 43.132.49
Strata 42.30
Strata 42.51
Przerwa
5 - 7Ryszard Horoszko Małgorzata Dalidonis 44.521.39
Strata 43.49
Strata 44.43
6 - 7Artur Sieraj Wojciech Starzewski 46.481.56
6 - 8Ryszard Horoszko Aleksandra Piankowska 48.451.57
7 - 8Julia Biegańska Maja Abgarowicz 60.2511.40
Strata 51.52
Strata 52.07
Strata 52.51
Strata 54.02
Strata 55.05
Strata 55.59
Timeout 56.00
Strata 58.01
Strata 59.00
Strata 59.31
Strata 59.39
8 - 8Mikołaj Całka Artur Sieraj 64.073.42
Strata 61.58
Strata 62.39
Strata 62.56
Strata 63.23
Strata 63.56
9 - 8Emil Chruszczewski Przemysław Piaszczak 67.062.59
Strata 65.51
10 - 8Mateusz Dyda Maja Abgarowicz 68.581.52
Strata 68.45
11 - 8Wojciech Starzewski Maja Abgarowicz 72.303.32
Strata 72.04
12 - 8Mikołaj Całka Mikołaj Maślanka 74.402.10
Strata 74.21
13 - 8Jacek Ponceleusz Maja Abgarowicz 77.102.30
Strata 76.22
14 - 8Mateusz Dyda Przemysław Piaszczak 79.192.09
Strata 79.17

Obsługa meczu: wika

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlyons
Punkty: 14 8
Czas w ataku: 41.35 min (52.4 %) 37.44 min (47.6 %)
Czas w obronie: 37.44 min (47.6 %) 41.35 min (52.4 %)
Czas w ataku/punkt: 2.58 min 4.43 min
Czas w obronie/punkt: 4.43 min 2.58 min
Punkty w ataku: 5/8 (62.5 %) 5/14 (35.7 %)
Punkty w obronie: 9/14 (64.3 %) 3/8 (37.5 %)
Straty: 30 36
Timeouty: 2 0
Punkty SOTG: 12 (3+2+2+2+3) 10 (1+2+3+2+2)

Historia meczów