WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4hands Eko    8 - 10

19.04.2015 14:30 na boisku 1 [Warszawska Liga Ultimate 2015, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
50Mikołaj Maślanka044
66Maja Abgarowicz123
2Jacek Ponceleusz123
12Andrzej Dyśko202
32Wiktoria Maruszczak202
11Mikołaj Smogór101
44Wojciech Zabost101
28Łukasz Adamski000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
14Mikołaj Całka000
27Agata Dudzińska000
42Adam Grzelak000
55Maciej Jurczak000
0Monika Kehl000
24Filip Krynicki000
38Radosław Lenczewski000
99Jacek Stienss000
9Cezary Szpadzik000
15Anna Tymicka000
 
4hands Eko
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
32Bartosz Czerwieniec123
3Grażyna Chlebicka213
81Tomasz Sęk213
35Andrzej Chlebicki112
47Piotr Wiśniewski112
10Michał Kryciński011
5Katarzyna Rzążewska011
29Krystyna Stępniewska011
56Marcin Gecow101
39Katarzyna Kamionka101
69Adam Małek101
20Agata Chojnowska-Postek000
2Adam Kadenaci000
12Adrian Sroka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Jacek Ponceleusz Mikołaj Maślanka 3.153.15
Atak 0.00
Strata 1.55
Strata 2.31
1 - 1Grażyna Chlebicka Michał Kryciński 4.551.40
Strata 4.54
2 - 1Wiktoria Maruszczak Mikołaj Maślanka 6.491.54
Strata 5.35
Strata 5.42
Strata 5.46
Strata 6.16
3 - 1Andrzej Dyśko Jacek Ponceleusz 8.502.01
Strata 8.03
Strata 8.22
Strata 8.34
3 - 2Grażyna Chlebicka Tomasz Sęk 11.152.25
Strata 10.10
Strata 10.41
3 - 3Adam Małek Grażyna Chlebicka 13.522.37
Strata 12.37
Strata 12.58
Strata 13.47
3 - 4Tomasz Sęk Piotr Wiśniewski 19.085.16
Strata 15.22
Strata 15.57
Strata 17.53
3 - 5Marcin Gecow Andrzej Chlebicki 21.522.44
Strata 20.40
Strata 20.44
Strata 21.00
3 - 6Tomasz Sęk Bartosz Czerwieniec 25.263.34
Strata 23.56
Strata 24.42
Strata 24.50
4 - 6Maja Abgarowicz Mikołaj Maślanka 27.061.40
5 - 6Andrzej Dyśko Jacek Ponceleusz 29.442.38
Strata 29.01
6 - 6Wojciech Zabost Mikołaj Maślanka 33.043.20
Timeout 30.05
Strata 31.55
Strata 32.23
Strata 32.46
6 - 7Bartosz Czerwieniec Katarzyna Rzążewska 36.503.46
Strata 34.42
7 - 7Wiktoria Maruszczak Maja Abgarowicz 41.284.38
Strata 38.19
Strata 38.29
Strata 39.04
Strata 39.54
Strata 40.33
8 - 7Mikołaj Smogór Maja Abgarowicz 44.132.45
Strata 43.53
8 - 8Katarzyna Kamionka   48.134.00
Strata 46.07
Strata 46.40
Strata 47.04
Strata 47.57
8 - 9Piotr Wiśniewski Krystyna Stępniewska 51.493.36
Strata 49.52
8 - 10Andrzej Chlebicki Bartosz Czerwieniec 55.353.46
Strata 53.32
Strata 54.28
Strata 55.09

Obsługa meczu: ultimatum

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands Eko
Punkty: 8 10
Czas w ataku: 29.45 min (53.5 %) 25.50 min (46.5 %)
Czas w obronie: 25.50 min (46.5 %) 29.45 min (53.5 %)
Czas w ataku/punkt: 3.43 min 2.35 min
Czas w obronie/punkt: 2.35 min 3.43 min
Punkty w ataku: 3/9 (33.3 %) 4/9 (44.4 %)
Punkty w obronie: 5/9 (55.6 %) 6/9 (66.7 %)
Straty: 23 20
Timeouty: 1 0

Historia meczów