WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Chude Dyski - Albatros    4 - 21

28.02.2015 18:40 na boisku 4 [Halowe Mistrzostwa Polski 2015, Grupa X]

Chude Dyski
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
43Izabela Smelczyńska022
14Małgorzata Bednarska011
15Kacper Reszke011
19Ewa Chudzyńska101
44Patryk Lesiak101
30Szymon Ryncarz101
11Maciej Sypuła101
16Michał Balcerzak000
21Dagny Gorostiza000
99Kamil Kindziuk000
77Andrzej Kozłowski000
95Magdalena Pawelec000
23Jędrzej Prysko000
0Krzysztof Zalewski (C)000
 
Albatros
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
16Paweł Milanowicz (C)9312
88Klaudia Kubowicz156
23Lucas Rawers336
7Ewa Smutek055
82Przemysław Galor325
66Paweł Zadrożny303
22Benjamin Gula022
5Weronika Sawczak112
13Hanna Woroniuk101
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Sypuła Izabela Smelczyńska 1.161.16
Atak 0.00
Strata 0.54
1 - 1Paweł Zadrożny Ewa Smutek 1.510.35
1 - 2Paweł Milanowicz Klaudia Kubowicz 3.361.45
Strata 1.59
Strata 2.06
Strata 2.31
1 - 3Paweł Milanowicz Klaudia Kubowicz 4.280.52
Strata 3.52
1 - 4Przemysław Galor Lucas Rawers 8.484.20
Strata 4.57
Strata 5.20
Strata 6.13
Strata 6.27
Strata 8.04
Strata 8.09
Strata 8.47
1 - 5Paweł Milanowicz Klaudia Kubowicz 9.180.30
Strata 9.02
2 - 5Ewa Chudzyńska Izabela Smelczyńska 9.440.26
2 - 6Paweł Zadrożny Klaudia Kubowicz 10.210.37
2 - 7Paweł Milanowicz Przemysław Galor 10.460.25
Strata 10.32
3 - 7Patryk Lesiak Małgorzata Bednarska 12.572.11
Strata 10.59
Strata 11.56
3 - 8Klaudia Kubowicz Benjamin Gula 14.271.30
Strata 13.16
Strata 13.30
Strata 13.55
Strata 14.08
3 - 9Hanna Woroniuk Ewa Smutek 17.202.53
Strata 15.00
Timeout 15.02
Strata 15.51
Strata 15.57
Strata 16.20
Strata 16.37
3 - 10Paweł Milanowicz Przemysław Galor 18.140.54
Strata 17.51
3 - 11Przemysław Galor Ewa Smutek 19.060.52
Strata 18.44
3 - 12Lucas Rawers Paweł Milanowicz 20.431.37
Strata 19.37
Strata 20.08
Strata 20.32
3 - 13Lucas Rawers Benjamin Gula 21.270.44
Strata 20.53
3 - 14Weronika Sawczak Paweł Milanowicz 25.033.36
Strata 21.53
Strata 21.59
Strata 22.12
Strata 22.29
Strata 22.44
Strata 23.05
Strata 23.50
Strata 24.04
Strata 24.36
3 - 15Paweł Milanowicz Weronika Sawczak 25.470.44
3 - 16Lucas Rawers Paweł Milanowicz 27.041.17
Strata 26.11
Strata 26.44
3 - 17Paweł Milanowicz Klaudia Kubowicz 27.320.28
Strata 27.31
3 - 18Przemysław Galor Lucas Rawers 27.410.09
Strata 27.40
4 - 18Szymon Ryncarz Kacper Reszke 29.401.59
Strata 28.22
Strata 28.30
Strata 28.43
4 - 19Paweł Zadrożny Ewa Smutek 29.590.19
4 - 20Paweł Milanowicz Ewa Smutek 30.400.41
Strata 30.09
4 - 21Paweł Milanowicz Lucas Rawers 31.210.41
Strata 31.05

Obsługa meczu: Maciej Tomczyk

Statystyki meczu

Chude DyskiAlbatros
Punkty: 4 21
Czas w ataku: 27.04 min (86.3 %) 4.17 min (13.7 %)
Czas w obronie: 4.17 min (13.7 %) 27.04 min (86.3 %)
Czas w ataku/punkt: 6.46 min 0.12 min
Czas w obronie/punkt: 0.12 min 6.46 min
Punkty w ataku: 3/20 (15.0 %) 4/5 (80.0 %)
Punkty w obronie: 1/5 (20.0 %) 17/20 (85.0 %)
Straty: 33 16
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 9

Historia meczów