WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Zawierucha    16 - 13

28.02.2015 20:30 na boisku 4 [Halowe Mistrzostwa Polski 2015, Baraże]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Radosław Lenczewski538
11Mikołaj Smogór336
28Łukasz Adamski325
18Julia Biegańska044
46Stanisław Bogusławski224
8Ewa Bańbuła-Dyda123
0Maja Abgarowicz101
32Wiktoria Maruszczak101
14Mikołaj Całka000
27Agata Dudzińska000
24Filip Krynicki000
 
Zawierucha
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
10Andrzej Holnicki (C)516
57Ewa Grochowska044
14Lucyna Gwarek224
4Radosław Gaczyński213
8Patryk Turkowski022
12Krzysztof Zając112
23Sarah Tošnerová202
24Karolina Radzimirska011
16Michał Terecha011
22Mariusz Narkiewicz101
44Piotr Kuszewski000
26Weronika Perłowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Andrzej Holnicki Patryk Turkowski 1.491.49
Atak 0.00
Strata 1.25
0 - 2Krzysztof Zając Ewa Grochowska 3.191.30
Strata 2.40
0 - 3Sarah Tošnerová Ewa Grochowska 5.202.01
Strata 3.44
1 - 3Maja Abgarowicz Radosław Lenczewski 5.450.25
1 - 4Andrzej Holnicki Ewa Grochowska 9.043.19
Strata 5.56
Strata 6.10
Strata 6.56
Strata 7.33
2 - 4Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 9.220.18
2 - 5Radosław Gaczyński Lucyna Gwarek 10.120.50
3 - 5Łukasz Adamski Ewa Bańbuła-Dyda 11.030.51
4 - 5Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 12.121.09
Strata 11.29
5 - 5Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 13.191.07
Strata 12.53
6 - 5Łukasz Adamski Julia Biegańska 13.520.33
Strata 13.43
6 - 6Lucyna Gwarek Andrzej Holnicki 15.111.19
Timeout 14.07
6 - 7Lucyna Gwarek Patryk Turkowski 17.302.19
Strata 17.23
6 - 8Sarah Tošnerová Lucyna Gwarek 18.321.02
Strata 18.04
7 - 8Radosław Lenczewski Julia Biegańska 18.530.21
7 - 9Andrzej Holnicki Krzysztof Zając 19.410.48
8 - 9Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 20.080.27
9 - 9Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 20.460.38
Strata 20.42
9 - 10Radosław Gaczyński Ewa Grochowska 21.461.00
Strata 21.07
Strata 21.24
10 - 10Łukasz Adamski Ewa Bańbuła-Dyda 22.030.17
11 - 10Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 23.231.20
Strata 22.24
12 - 10Mikołaj Smogór Julia Biegańska 24.241.01
Strata 23.41
12 - 11Andrzej Holnicki Michał Terecha 25.341.10
13 - 11Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 27.301.56
Strata 25.59
Strata 26.33
13 - 12Mariusz Narkiewicz Karolina Radzimirska 27.560.26
14 - 12Ewa Bańbuła-Dyda Julia Biegańska 28.330.37
15 - 12Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 29.070.34
Strata 28.44
16 - 12Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 29.310.24
Strata 29.27
16 - 13Andrzej Holnicki Radosław Gaczyński 30.451.14
Strata 29.49
Strata 30.29

Obsługa meczu: Piotr Stadnicki

Statystyki meczu

Grandmaster FlashZawierucha
Punkty: 16 13
Czas w ataku: 13.53 min (45.1 %) 16.52 min (54.9 %)
Czas w obronie: 16.52 min (54.9 %) 13.53 min (45.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.52 min 1.17 min
Czas w obronie/punkt: 1.17 min 0.52 min
Punkty w ataku: 8/13 (61.5 %) 8/16 (50.0 %)
Punkty w obronie: 8/16 (50.0 %) 5/13 (38.5 %)
Straty: 10 13
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 5 9

Historia meczów