WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Flow AZS AWF    10 - 22

01.03.2015 12:20 na boisku 4 [Halowe Mistrzostwa Polski 2015, O miejsca 1-8 Półfinały]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
5Katarzyna Rzążewska033
15Marcin Goss213
30Maciej Skorupka303
17Kacper Podgajny112
69Adam Małek202
20Agata Chojnowska-Postek011
33Zuzanna Cichowska011
49Małgorzata Gajda011
36Klara Piechowska011
81Tomasz Sęk011
73Michał Gołębiowski101
35Andrzej Chlebicki000
56Marcin Gecow000
18Olga Jankowska000
47Piotr Wiśniewski000
 
Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
83Tomasz Zatoń167
10Marcin Bielewski606
4Tomasz Staszkiewicz235
19Bartłomiej Specjał415
22Katarzyna Dobranowska044
0Michał Dul213
6Martyna Pochodyła022
14Sergey Anufriev112
78Magdalena Faliszewska112
16Paulina Lewandowska112
9Dariusz Urbanik202
58Jakub Wróbel202
28Julia Bujar011
46Maciej Parys011
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Specjał Katarzyna Dobranowska 1.441.44
Atak 0.00
1 - 1Maciej Skorupka Zuzanna Cichowska 2.240.40
1 - 2Sergey Anufriev Julia Bujar 2.570.33
1 - 3Paulina Lewandowska Michał Dul 3.581.01
Strata 3.36
2 - 3Kacper Podgajny Marcin Goss 4.330.35
2 - 4Marcin Bielewski Tomasz Staszkiewicz 5.361.03
Strata 4.52
Strata 5.19
3 - 4Maciej Skorupka Klara Piechowska 5.580.22
3 - 5Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 6.260.28
3 - 6Michał Dul Katarzyna Dobranowska 8.001.34
Strata 7.10
3 - 7Dariusz Urbanik Tomasz Staszkiewicz 9.181.18
Strata 8.54
3 - 8Tomasz Staszkiewicz Maciej Parys 10.120.54
Timeout 9.45
Strata 10.04
3 - 9Bartłomiej Specjał Martyna Pochodyła 10.470.35
Strata 10.26
3 - 10Jakub Wróbel Tomasz Zatoń 11.501.03
Strata 11.45
4 - 10Marcin Goss Katarzyna Rzążewska 12.150.25
4 - 11Michał Dul Paulina Lewandowska 12.490.34
4 - 12Marcin Bielewski Tomasz Staszkiewicz 14.001.11
5 - 12Michał Gołębiowski Katarzyna Rzążewska 14.480.48
6 - 12Adam Małek Katarzyna Rzążewska 16.532.05
Strata 15.12
Strata 15.48
Strata 16.47
6 - 13Tomasz Zatoń Martyna Pochodyła 17.170.24
7 - 13  Kacper Podgajny 19.382.21
Strata 17.43
Strata 18.44
7 - 14Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 19.550.17
7 - 15Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 20.470.52
Strata 20.43
8 - 15Marcin Goss Agata Chojnowska-Postek 22.261.39
8 - 16Tomasz Staszkiewicz Bartłomiej Specjał 23.591.33
Strata 22.53
Strata 23.35
8 - 17Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 24.400.41
Strata 24.27
8 - 18Jakub Wróbel Katarzyna Dobranowska 26.111.31
Strata 25.31
9 - 18Adam Małek Małgorzata Gajda 26.410.30
9 - 19Magdalena Faliszewska Sergey Anufriev 27.280.47
9 - 20Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 29.121.44
Strata 28.03
Strata 28.11
Strata 28.54
10 - 20Maciej Skorupka Tomasz Sęk 29.470.35
10 - 21Bartłomiej Specjał Magdalena Faliszewska 31.552.08
10 - 22Dariusz Urbanik Katarzyna Dobranowska 33.091.14

Obsługa meczu: kopera

Statystyki meczu

4handsFlow AZS AWF
Punkty: 10 22
Czas w ataku: 21.33 min (65.0 %) 11.36 min (35.0 %)
Czas w obronie: 11.36 min (35.0 %) 21.33 min (65.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.09 min 0.31 min
Czas w obronie/punkt: 0.31 min 2.09 min
Punkty w ataku: 9/21 (42.9 %) 10/11 (90.9 %)
Punkty w obronie: 1/11 (9.1 %) 12/21 (57.1 %)
Straty: 15 6
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 8

Historia meczów