WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow AZS AWF - Grandmaster Flash    12 - 14

01.03.2015 10:20 na boisku 4 [Halowe Mistrzostwa Polski 2015, O miejsca 1-8]

Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Dariusz Urbanik516
10Marcin Bielewski404
0Michał Dul033
83Tomasz Zatoń033
19Bartłomiej Specjał213
46Maciej Parys112
78Magdalena Faliszewska011
16Paulina Lewandowska011
4Tomasz Staszkiewicz011
14Sergey Anufriev000
28Julia Bujar000
22Katarzyna Dobranowska000
6Martyna Pochodyła000
58Jakub Wróbel000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
11Mikołaj Smogór527
46Stanisław Bogusławski426
28Łukasz Adamski123
18Julia Biegańska022
14Mikołaj Całka112
32Wiktoria Maruszczak112
0Maja Abgarowicz011
27Agata Dudzińska011
24Filip Krynicki101
38Radosław Lenczewski101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
12Andrzej Dyśko000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Dariusz Urbanik Magdalena Faliszewska 1.471.47
Atak 0.00
Strata 1.23
Strata 1.33
1 - 1Stanisław Bogusławski Julia Biegańska 2.340.47
Strata 2.26
Strata 2.30
1 - 2Stanisław Bogusławski Agata Dudzińska 4.071.33
Strata 3.08
2 - 2Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 4.170.10
2 - 3Mikołaj Smogór Maja Abgarowicz 5.531.36
3 - 3Dariusz Urbanik Michał Dul 7.532.00
Strata 6.15
Strata 7.52
3 - 4Łukasz Adamski   9.041.11
3 - 5Filip Krynicki Mikołaj Całka 10.101.06
Strata 10.08
3 - 6Stanisław Bogusławski Wiktoria Maruszczak 14.023.52
Strata 11.22
Strata 11.40
Timeout 11.56
Strata 13.00
4 - 6Bartłomiej Specjał Dariusz Urbanik 14.140.12
4 - 7Mikołaj Smogór   14.400.26
5 - 7Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 15.230.43
6 - 7Marcin Bielewski Michał Dul 16.361.13
Strata 15.53
7 - 7Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 19.182.42
Strata 18.21
8 - 7Maciej Parys Tomasz Staszkiewicz 20.140.56
Strata 20.00
8 - 8Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 22.512.37
Timeout 20.31
Strata 22.15
Strata 22.27
9 - 8Dariusz Urbanik Michał Dul 23.230.32
9 - 9Stanisław Bogusławski Julia Biegańska 24.120.49
9 - 10Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 25.020.50
Strata 24.33
10 - 10Dariusz Urbanik Maciej Parys 25.570.55
10 - 11Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 26.550.58
11 - 11Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 27.270.32
11 - 12Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 28.220.55
11 - 13Mikołaj Całka Mikołaj Smogór 29.060.44
Strata 28.57
12 - 13Marcin Bielewski Paulina Lewandowska 29.260.20
12 - 14Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 31.141.48

Obsługa meczu: Tomczyk Maciej

Statystyki meczu

Flow AZS AWFGrandmaster Flash
Punkty: 12 14
Czas w ataku: 15.16 min (48.9 %) 15.58 min (51.1 %)
Czas w obronie: 15.58 min (51.1 %) 15.16 min (48.9 %)
Czas w ataku/punkt: 1.16 min 1.08 min
Czas w obronie/punkt: 1.08 min 1.16 min
Punkty w ataku: 9/14 (64.3 %) 9/12 (75.0 %)
Punkty w obronie: 3/12 (25.0 %) 5/14 (35.7 %)
Straty: 10 8
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 11

Historia meczów