WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Uwaga Pies    15 - 12

28.02.2015 18:05 na boisku 4 [Halowe Mistrzostwa Polski 2015, Grupa B]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Radosław Lenczewski156
32Wiktoria Maruszczak224
28Łukasz Adamski314
46Stanisław Bogusławski404
11Mikołaj Smogór123
0Maja Abgarowicz022
27Agata Dudzińska022
8Ewa Bańbuła-Dyda202
24Filip Krynicki011
18Julia Biegańska101
14Mikołaj Całka101
12Andrzej Dyśko000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
14Jan Staniewicz235
69Patryk Tomiak505
87Barbara Raba033
43Michał Schiller022
55Peter Drabik112
44Sławomir Stankowski112
47Dawid Grzebyta202
5Adam Grzegorowski011
25Wojciech Malinowski011
89Natalia Janiak101
19Jennifer Friedewald000
52Aleksandra Grzebyta000
26Anna Kuźmińska000
79Agnieszka Szatanik000
71Katarzyna Zawierucha000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Radosław Lenczewski Wiktoria Maruszczak 0.390.39
Atak 0.00
2 - 0Łukasz Adamski Agata Dudzińska 1.350.56
Strata 1.11
2 - 1Jan Staniewicz Sławomir Stankowski 2.270.52
Strata 1.53
Strata 2.19
3 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Maja Abgarowicz 3.050.38
4 - 1Mikołaj Całka Radosław Lenczewski 4.030.58
Strata 3.46
4 - 2Natalia Janiak Wojciech Malinowski 4.380.35
4 - 3Patryk Tomiak Michał Schiller 5.411.03
Strata 5.03
5 - 3Wiktoria Maruszczak Maja Abgarowicz 6.290.48
6 - 3Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 7.270.58
Strata 6.46
6 - 4Peter Drabik Jan Staniewicz 7.570.30
7 - 4Stanisław Bogusławski Wiktoria Maruszczak 8.300.33
8 - 4Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 9.100.40
Strata 8.48
8 - 5Patryk Tomiak Adam Grzegorowski 9.510.41
9 - 5Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 11.091.18
Strata 10.26
Strata 10.32
10 - 5Wiktoria Maruszczak Radosław Lenczewski 12.411.32
Strata 12.27
10 - 6Patryk Tomiak Michał Schiller 13.200.39
10 - 7Dawid Grzebyta Jan Staniewicz 14.331.13
Strata 14.06
10 - 8Jan Staniewicz Barbara Raba 15.250.52
Strata 14.53
10 - 9Sławomir Stankowski Peter Drabik 17.161.51
Strata 16.02
Timeout 16.06
11 - 9Mikołaj Smogór Agata Dudzińska 18.211.05
12 - 9Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 19.190.58
Strata 18.54
13 - 9Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 21.021.43
Strata 19.57
Strata 20.16
Strata 20.33
13 - 10Dawid Grzebyta Barbara Raba 22.231.21
Strata 21.19
Strata 22.00
13 - 11Patryk Tomiak Barbara Raba 25.152.52
Strata 23.07
Strata 23.26
Strata 25.01
14 - 11Julia Biegańska Łukasz Adamski 26.191.04
14 - 12Patryk Tomiak Jan Staniewicz 29.373.18
Strata 26.33
Strata 28.05
Strata 28.19
Strata 28.54
15 - 12Łukasz Adamski Filip Krynicki 30.501.13

Obsługa meczu: Piotr Stadnicki

Statystyki meczu

Grandmaster FlashUwaga Pies
Punkty: 15 12
Czas w ataku: 15.09 min (49.1 %) 15.41 min (50.9 %)
Czas w obronie: 15.41 min (50.9 %) 15.09 min (49.1 %)
Czas w ataku/punkt: 1.00 min 1.18 min
Czas w obronie/punkt: 1.18 min 1.00 min
Punkty w ataku: 8/13 (61.5 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 5/13 (38.5 %)
Straty: 12 14
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 10 11

Historia meczów