WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - PDK    21 - 12

18.01.2015 13:00 na boisku 3 [WLU* 2014, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski437
11Mikołaj Smogór437
28Łukasz Adamski527
24Filip Krynicki145
33Aleksandra Dyśko044
18Julia Biegańska224
22Mikołaj Całka404
8Ewa Bańbuła-Dyda123
0Maja Abgarowicz011
38Radosław Lenczewski000
32Wiktoria Maruszczak000
 
PDK
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
14Lucyna Gwarek178
44Piotr Kuszewski527
8Patryk Turkowski213
26Weronika Perłowska112
0Damian Skrzypczyk112
25Łukasz Macina000
22Mariusz Narkiewicz000
24Karolina Radzimirska000
3Magdalena Szwej000
12Krzysztof Zając000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Damian Skrzypczyk Lucyna Gwarek 0.510.51
Atak 0.00
Strata 0.40
1 - 1Mikołaj Smogór Julia Biegańska 1.430.52
2 - 1Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 2.531.10
Strata 2.51
3 - 1Stanisław Bogusławski Filip Krynicki 3.080.15
Strata 3.06
4 - 1Stanisław Bogusławski Filip Krynicki 3.490.41
Strata 3.26
5 - 1Julia Biegańska Stanisław Bogusławski 4.120.23
Strata 4.05
5 - 2Piotr Kuszewski Lucyna Gwarek 4.410.29
5 - 3Piotr Kuszewski Weronika Perłowska 5.100.29
Strata 5.01
6 - 3Mikołaj Całka Maja Abgarowicz 5.310.21
6 - 4Piotr Kuszewski Lucyna Gwarek 5.470.16
6 - 5Patryk Turkowski Lucyna Gwarek 6.230.36
Strata 6.16
7 - 5Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 6.470.24
7 - 6Weronika Perłowska Damian Skrzypczyk 7.150.28
7 - 7  Piotr Kuszewski 7.440.29
Strata 7.43
8 - 7Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 8.240.40
9 - 7Filip Krynicki Aleksandra Dyśko 9.381.14
Strata 9.22
10 - 7Łukasz Adamski Stanisław Bogusławski 10.370.59
Strata 10.04
10 - 8Lucyna Gwarek Patryk Turkowski 11.170.40
11 - 8Mikołaj Smogór Ewa Bańbuła-Dyda 11.500.33
11 - 9Piotr Kuszewski Lucyna Gwarek 12.190.29
12 - 9Łukasz Adamski Aleksandra Dyśko 13.080.49
Strata 12.58
Strata 13.00
12 - 10Piotr Kuszewski Lucyna Gwarek 13.470.39
Strata 13.25
Strata 13.34
12 - 11Patryk Turkowski Lucyna Gwarek 14.481.01
Strata 14.23
13 - 11Mikołaj Całka Mikołaj Smogór 15.200.32
14 - 11Mikołaj Całka Stanisław Bogusławski 15.570.37
Strata 15.45
15 - 11Łukasz Adamski Julia Biegańska 16.430.46
Strata 16.38
16 - 11Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 17.250.42
Strata 17.23
17 - 11Łukasz Adamski Filip Krynicki 18.531.28
Strata 17.47
Strata 18.01
Strata 18.41
18 - 11Julia Biegańska Mikołaj Smogór 20.301.37
Strata 19.35
Strata 19.55
Strata 20.18
19 - 11Mikołaj Smogór Ewa Bańbuła-Dyda 21.311.01
Strata 21.20
20 - 11Mikołaj Całka Łukasz Adamski 22.110.40
Strata 21.56
20 - 12  Piotr Kuszewski 22.360.25
21 - 12Łukasz Adamski Filip Krynicki 23.200.44
Strata 22.53
Strata 23.13

Statystyki meczu

Grandmaster FlashPDK
Punkty: 21 12
Czas w ataku: 8.21 min (35.8 %) 14.59 min (64.2 %)
Czas w obronie: 14.59 min (64.2 %) 8.21 min (35.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.23 min 1.14 min
Czas w obronie/punkt: 1.14 min 0.23 min
Punkty w ataku: 8/13 (61.5 %) 7/20 (35.0 %)
Punkty w obronie: 13/20 (65.0 %) 5/13 (38.5 %)
Straty: 10 18
Timeouty: 0 0

Historia meczów