WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Tłuste Dyski - Grandmaster Flash    16 - 19

23.11.2014 14:30 na boisku 1 [WLU* 2014, Liga]

Tłuste Dyski
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
0Paweł Kozieradzki527
1Rafał Zgrzywa145
95Sean Krohse415
19Natalia Włodarczyk134
2Ewa Balicka033
77Jaromir Panas033
9Cezary Olszewski303
23Maciej Lorenc202
13Marta Krzyżanowska000
21Piotr Makuła000
15Damian Skrzypczyk000
14Zofia Waliszewska000
66Krzysztof Zalewski000
4Marta Zaręba000
26Emil Zieliński000
5Rafał Zieliński000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
28Łukasz Adamski5611
11Mikołaj Smogór5510
24Filip Krynicki426
8Ewa Bańbuła-Dyda314
0Maja Abgarowicz033
33Aleksandra Dyśko112
46Stanisław Bogusławski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Sean Krohse Ewa Balicka 3.373.37
Atak 0.00
Strata 1.16
Strata 1.27
Strata 1.36
Strata 1.52
Strata 2.22
Strata 2.48
Strata 3.15
2 - 0Cezary Olszewski Jaromir Panas 5.221.45
Strata 4.11
Strata 4.44
Strata 5.06
2 - 1  Maja Abgarowicz 5.430.21
3 - 1Sean Krohse Natalia Włodarczyk 6.110.28
4 - 1Rafał Zgrzywa Paweł Kozieradzki 6.430.32
Strata 6.29
4 - 2Mikołaj Smogór   6.570.14
4 - 3Łukasz Adamski Filip Krynicki 7.530.56
Strata 7.46
4 - 4Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 8.160.23
Strata 8.13
4 - 5Łukasz Adamski Filip Krynicki 8.570.41
Strata 8.49
5 - 5Natalia Włodarczyk Paweł Kozieradzki 9.250.28
5 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Łukasz Adamski 9.430.18
6 - 6Paweł Kozieradzki Jaromir Panas 10.431.00
6 - 7Aleksandra Dyśko Mikołaj Smogór 11.420.59
Strata 11.27
Strata 11.29
6 - 8Filip Krynicki Mikołaj Smogór 12.130.31
Strata 12.09
6 - 9Filip Krynicki Łukasz Adamski 12.370.24
Strata 12.32
6 - 10Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 13.280.51
Strata 12.57
Strata 13.05
Strata 13.25
6 - 11Mikołaj Smogór Maja Abgarowicz 13.470.19
Strata 13.39
6 - 12Filip Krynicki Łukasz Adamski 14.420.55
Strata 14.39
6 - 13Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 15.370.55
Strata 15.07
7 - 13Maciej Lorenc Jaromir Panas 16.050.28
8 - 13Cezary Olszewski Natalia Włodarczyk 17.181.13
Strata 16.27
Strata 16.40
Strata 17.10
8 - 14Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 17.310.13
9 - 14Cezary Olszewski Sean Krohse 17.410.10
10 - 14Sean Krohse Ewa Balicka 18.110.30
Strata 18.08
11 - 14Paweł Kozieradzki Rafał Zgrzywa 19.030.52
Strata 18.42
11 - 15Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 20.441.41
Timeout 19.14
12 - 15Sean Krohse Rafał Zgrzywa 20.550.11
12 - 16Filip Krynicki Mikołaj Smogór 21.420.47
Strata 21.16
Strata 21.33
13 - 16Maciej Lorenc Ewa Balicka 22.190.37
13 - 17Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 22.300.11
13 - 18Łukasz Adamski Ewa Bańbuła-Dyda 23.341.04
Strata 23.09
14 - 18Paweł Kozieradzki Natalia Włodarczyk 23.570.23
14 - 19Łukasz Adamski Maja Abgarowicz 24.280.31
15 - 19Paweł Kozieradzki Rafał Zgrzywa 24.400.12
16 - 19Paweł Kozieradzki Rafał Zgrzywa 25.000.20
Strata 24.57

Statystyki meczu

Tłuste DyskiGrandmaster Flash
Punkty: 16 19
Czas w ataku: 10.56 min (43.7 %) 14.04 min (56.3 %)
Czas w obronie: 14.04 min (56.3 %) 10.56 min (43.7 %)
Czas w ataku/punkt: 0.41 min 0.44 min
Czas w obronie/punkt: 0.44 min 0.41 min
Punkty w ataku: 9/19 (47.4 %) 9/16 (56.3 %)
Punkty w obronie: 7/16 (43.8 %) 10/19 (52.6 %)
Straty: 18 15
Timeouty: 0 1

Historia meczów