WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    17 - 7

14.09.2014 16:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2014, O miejsca 1-8 Finały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór347
28Łukasz Adamski516
46Stanisław Bogusławski224
38Radosław Lenczewski123
24Filip Krynicki213
18Julia Biegańska022
2Wojciech Starzewski112
8Ewa Bańbuła-Dyda202
27Agata Dudzińska011
34Aleksandra Dyśko011
88Paulina Kowalska011
91Artur Sieraj011
0Maja Abgarowicz000
14Mikołaj Całka000
12Andrzej Dyśko000
4Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
32Wiktoria Maruszczak000
99Mikołaj Maślanka000
3Katarzyna Rostek000
15Anna Tymicka000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
5Joanna Wojciechowska123
88Stanisław Grzywalski112
21Jakub Kucharczyk011
16Kamil Osiecki011
8Aleksander Redwan011
99Bartosz Borys101
13Piotr Latoszewski101
6Małgorzata Rożek101
11Piotr Wojciechowski101
77Danuta Białek000
18Maciej Danielewski000
7Maciej Kalisiak000
17Julian Liwszic000
44Natalia Omarska000
10Anna Pilarczyk000
12Katarzyna Podpora000
19Ewelina Sakowicz000
22Katarzyna Skobiej000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Stanisław Bogusławski Paulina Kowalska 0.000.00
1 - 1Małgorzata Rożek Joanna Wojciechowska 0.000.00
2 - 1Mikołaj Smogór Wojciech Starzewski 1.011.01
Atak 0.00
2 - 2Bartosz Borys Aleksander Redwan 3.012.00
2 - 3Piotr Latoszewski Kamil Osiecki 5.072.06
Strata 4.47
3 - 3Łukasz Adamski Stanisław Bogusławski 6.341.27
4 - 3Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 10.394.05
Strata 8.48
Strata 9.00
Strata 9.17
Strata 10.06
Strata 10.34
4 - 4Joanna Wojciechowska Stanisław Grzywalski 19.008.21
Strata 13.37
Strata 14.17
Strata 14.27
Timeout 14.41
Strata 18.00
4 - 5Piotr Wojciechowski Jakub Kucharczyk 24.025.02
Strata 20.27
5 - 5Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 25.321.30
6 - 5Łukasz Adamski Filip Krynicki 27.121.40
Strata 27.06
6 - 6    28.581.46
7 - 6Wojciech Starzewski Agata Dudzińska 30.291.31
8 - 6Filip Krynicki Mikołaj Smogór 33.082.39
Strata 32.21
Strata 32.34
Strata 32.53
9 - 6Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 39.536.45
Timeout 33.34
Strata 36.55
Timeout 37.28
Przerwa
10 - 6Filip Krynicki Radosław Lenczewski 51.521.46
Strata 51.46
11 - 6Łukasz Adamski Julia Biegańska 53.411.49
Strata 53.22
12 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 56.302.49
Strata 55.20
12 - 7Stanisław Grzywalski Joanna Wojciechowska 59.503.20
Timeout 56.45
13 - 7Stanisław Bogusławski Artur Sieraj 63.173.27
14 - 7Callahan Mikołaj Smogór 65.372.20
Strata 65.34
15 - 7Ewa Bańbuła-Dyda Stanisław Bogusławski 67.442.07
Strata 67.38
16 - 7Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 70.052.21
Strata 69.47
17 - 7Mikołaj Smogór Julia Biegańska 75.125.07
Strata 71.53
Timeout 72.23

Obsługa meczu: ja

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 17 7
Czas w ataku: 15.03 min (23.2 %) 49.56 min (76.8 %)
Czas w obronie: 49.56 min (76.8 %) 15.03 min (23.2 %)
Czas w ataku/punkt: 0.53 min 7.08 min
Czas w obronie/punkt: 7.08 min 0.53 min
Punkty w ataku: 5/8 (62.5 %) 4/16 (25.0 %)
Punkty w obronie: 12/16 (75.0 %) 3/8 (37.5 %)
Straty: 7 16
Timeouty: 4 1
Punkty SOTG: 11 13

Historia meczów