WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow AZS AWF - Tłuste Dyski    13 - 9

14.09.2014 09:20 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2014, O miejsca 1-8]

Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
83Tomasz Zatoń325
19Bartłomiej Specjał123
10Marcin Bielewski213
9Dariusz Urbanik213
46Maciej Parys112
71Wojciech Pietrzyk112
91Filip Dobranowski011
15Maciej Kruczkowski011
38Monika Sadowska011
7Magdalena Szwed011
99Aleksandra Szyrwiel011
16Paulina Lewandowska101
85Elwira Piekart101
58Jakub Wróbel101
14Sergey Anufriev000
22Katarzyna Dobranowska000
0Michał Dul000
78Magdalena Faliszewska000
18Barbara Kacprzak000
64Joanna Lewandowska000
6Martyna Pochodyła000
3Geoff Schwartz000
4Tomasz Staszkiewicz000
 
Tłuste Dyski
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
95Stanisław Rządzki123
0Paweł Kozieradzki213
5Mariusz Narkiewicz213
8Lucyna Gwarek112
2Ewa Balicka011
13Marta Krzyżanowska011
21Piotr Makuła011
1Rafał Zgrzywa011
23Maciej Lorenc101
9Cezary Olszewski101
19Natalia Włodarczyk101
77Jacek Łękarski000
3Jaromir Panas000
6Kamil Prządka000
7Szymon Ryncarz000
15Damian Skrzypczyk000
26Cezary Szpadzik000
14Zofia Waliszewska000
25Julia Wrzosińska000
16Krzysztof Zalewski000
4Marta Zaręba000
10Emil Zieliński000
11Rafał Zieliński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Wojciech Pietrzyk Dariusz Urbanik 1.451.45
Atak 0.00
Strata 1.22
1 - 1Cezary Olszewski Paweł Kozieradzki 4.593.14
Strata 3.29
Strata 3.53
Strata 4.17
Strata 4.55
2 - 1Marcin Bielewski Bartłomiej Specjał 6.171.18
3 - 1Elwira Piekart Maciej Parys 9.223.05
Strata 8.44
3 - 2Natalia Włodarczyk Ewa Balicka 11.372.15
Strata 10.38
Strata 11.29
4 - 2Paulina Lewandowska Monika Sadowska 17.155.38
Strata 13.08
Strata 13.37
Strata 14.34
Strata 15.32
Strata 15.54
Strata 16.36
5 - 2Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 19.192.04
Strata 19.11
5 - 3Mariusz Narkiewicz Marta Krzyżanowska 22.022.43
6 - 3Tomasz Zatoń Aleksandra Szyrwiel 25.143.12
7 - 3Dariusz Urbanik Wojciech Pietrzyk 26.431.29
Strata 26.42
7 - 4Maciej Lorenc Lucyna Gwarek 29.112.28
Strata 28.26
Strata 29.01
7 - 5Paweł Kozieradzki Stanisław Rządzki 32.052.54
Strata 31.07
7 - 6Paweł Kozieradzki Mariusz Narkiewicz 34.352.30
Strata 34.16
8 - 6Tomasz Zatoń Filip Dobranowski 38.464.11
Timeout 34.51
Przerwa
9 - 6Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 41.302.32
10 - 6Dariusz Urbanik Magdalena Szwed 44.022.32
Strata 43.15
10 - 7Stanisław Rządzki Rafał Zgrzywa 46.392.37
Strata 45.19
Strata 45.28
10 - 8Lucyna Gwarek Stanisław Rządzki 49.012.22
Strata 48.47
11 - 8Tomasz Zatoń Marcin Bielewski 62.0813.07
Strata 50.56
Strata 51.58
Strata 52.16
Strata 52.41
Strata 54.10
Strata 55.43
Strata 55.56
Timeout 56.34
Strata 59.39
Strata 61.22
Strata 61.53
11 - 9Mariusz Narkiewicz Piotr Makuła 65.213.13
Strata 63.52
Strata 64.01
Strata 64.22
Strata 64.42
12 - 9Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 73.047.43
Strata 66.43
Strata 68.24
Strata 69.23
Strata 70.32
Strata 70.54
Strata 72.02
13 - 9Maciej Parys Maciej Kruczkowski 77.033.59
Strata 74.45
Strata 74.53
Strata 75.34

Obsługa meczu: A.Gajewska

Statystyki meczu

Flow AZS AWFTłuste Dyski
Punkty: 13 9
Czas w ataku: 45.27 min (59.1 %) 31.24 min (40.9 %)
Czas w obronie: 31.24 min (40.9 %) 45.27 min (59.1 %)
Czas w ataku/punkt: 3.29 min 3.29 min
Czas w obronie/punkt: 3.29 min 3.29 min
Punkty w ataku: 7/10 (70.0 %) 6/12 (50.0 %)
Punkty w obronie: 6/12 (50.0 %) 3/10 (30.0 %)
Straty: 22 25
Timeouty: 2 0
Punkty SOTG: 9 6

Historia meczów