WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Nine Hills    15 - 5

14.09.2014 08:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2014, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
34Aleksandra Dyśko134
26Piotr Kliś404
46Stanisław Bogusławski303
11Mikołaj Smogór022
18Julia Biegańska112
88Paulina Kowalska112
38Radosław Lenczewski112
91Artur Sieraj112
2Wojciech Starzewski202
28Łukasz Adamski011
8Ewa Bańbuła-Dyda011
27Agata Dudzińska011
4Adam Grzelak011
14Mikołaj Całka000
24Filip Krynicki000
32Wiktoria Maruszczak000
3Katarzyna Rostek000
 
Nine Hills
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Kamil Filip112
20Witold Zaborowski112
4Dawid Przeperski202
87Sławomir Hara011
88Kamil Sobczyk011
89Mateusz Szczerba011
10Mikołaj Folaron-Pamuła101
21Aleksandra Dudek000
93Agata Grzyb000
80Joanna Hara000
2Katarzyna Kazimierak000
82Daniel Kühfeldt000
48Adam Łepak000
8Magdalena Meller000
30Natalia Popek000
9Iga Sobieralska000
62Klaudia Zakrzewska000
1Joanna Zawitowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 1.211.21
Strata 0.17
Strata 1.04
2 - 0Piotr Kliś Aleksandra Dyśko 2.261.05
Strata 2.11
2 - 1Mikołaj Folaron-Pamuła Witold Zaborowski 4.272.01
3 - 1Wojciech Starzewski Adam Grzelak 8.133.46
Strata 6.39
3 - 2Witold Zaborowski Kamil Filip 10.332.20
Strata 10.30
4 - 2    11.571.24
5 - 2Wojciech Starzewski Agata Dudzińska 13.091.12
Strata 12.24
5 - 3Dawid Przeperski Mateusz Szczerba 16.333.24
Strata 14.40
Strata 14.40
Strata 15.14
Strata 15.31
Strata 15.57
Strata 16.30
6 - 3Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 17.431.10
7 - 3Piotr Kliś Paulina Kowalska 19.311.48
Strata 19.26
7 - 4Kamil Filip Sławomir Hara 21.312.00
8 - 4Paulina Kowalska Julia Biegańska 23.151.44
Przerwa
9 - 4Aleksandra Dyśko   25.502.14
Strata 25.48
10 - 4Piotr Kliś Mikołaj Smogór 28.533.03
Strata 27.24
Strata 27.56
Strata 28.33
10 - 5Dawid Przeperski Kamil Sobczyk 31.012.08
11 - 5Julia Biegańska Artur Sieraj 36.105.09
Strata 32.39
Strata 33.26
Strata 33.54
Strata 34.06
Strata 34.17
Strata 34.56
Strata 35.28
Strata 35.37
12 - 5Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 38.142.04
Strata 37.48
13 - 5Artur Sieraj Ewa Bańbuła-Dyda 39.581.44
Strata 39.47
14 - 5Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 44.204.22
Timeout 41.46
Strata 44.03
15 - 5Piotr Kliś Mikołaj Smogór 46.021.42
Strata 45.51

Obsługa meczu: Pawe Sonierz

Statystyki meczu

Grandmaster FlashNine Hills
Punkty: 15 5
Czas w ataku: 15.27 min (33.8 %) 30.14 min (66.2 %)
Czas w obronie: 30.14 min (66.2 %) 15.27 min (33.8 %)
Czas w ataku/punkt: 1.01 min 6.02 min
Czas w obronie/punkt: 6.02 min 1.01 min
Punkty w ataku: 6/6 (100.0 %) 5/14 (35.7 %)
Punkty w obronie: 9/14 (64.3 %) 0/6 (0.0 %)
Straty: 10 19
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 15 9

Historia meczów