WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Flow AZS AWF    10 - 8

13.09.2014 10:40 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2014, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
28Łukasz Adamski235
91Artur Sieraj314
26Piotr Kliś112
11Mikołaj Smogór112
8Ewa Bańbuła-Dyda011
18Julia Biegańska011
33Aleksandra Dyśko011
3Katarzyna Rostek011
46Stanisław Bogusławski101
24Filip Krynicki101
32Wiktoria Maruszczak101
0Maja Abgarowicz000
14Mikołaj Całka000
27Agata Dudzińska000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
38Radosław Lenczewski000
2Wojciech Starzewski000
15Anna Tymicka000
 
Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
10Marcin Bielewski314
91Filip Dobranowski123
4Tomasz Staszkiewicz123
14Sergey Anufriev011
0Michał Dul011
46Maciej Parys011
19Bartłomiej Specjał101
9Dariusz Urbanik101
58Jakub Wróbel101
22Katarzyna Dobranowska000
78Magdalena Faliszewska000
18Barbara Kacprzak000
15Maciej Kruczkowski000
64Joanna Lewandowska000
16Paulina Lewandowska000
85Elwira Piekart000
71Wojciech Pietrzyk000
6Martyna Pochodyła000
38Monika Sadowska000
7Magdalena Szwed000
99Aleksandra Szyrwiel000
83Tomasz Zatoń000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Artur Sieraj Mikołaj Smogór 6.126.12
2 - 0Filip Krynicki Łukasz Adamski 8.582.46
2 - 1Marcin Bielewski Tomasz Staszkiewicz 10.511.53
2 - 2Dariusz Urbanik Sergey Anufriev 13.352.44
2 - 3Tomasz Staszkiewicz Maciej Parys 15.562.21
3 - 3Mikołaj Smogór Piotr Kliś 26.5611.00
Timeout 16.54
Timeout 20.48
4 - 3Artur Sieraj Aleksandra Dyśko 31.484.52
5 - 3Łukasz Adamski Katarzyna Rostek 34.272.39
5 - 4Marcin Bielewski Michał Dul 38.384.11
6 - 4Piotr Kliś Łukasz Adamski 41.483.10
6 - 5Marcin Bielewski Filip Dobranowski 44.172.29
7 - 5Wiktoria Maruszczak Artur Sieraj 46.272.10
7 - 6Jakub Wróbel Filip Dobranowski 48.011.34
8 - 6Łukasz Adamski Julia Biegańska 53.315.30
Przerwa
8 - 7Bartłomiej Specjał Marcin Bielewski 68.0014.19
Timeout 62.24
9 - 7Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 70.092.09
9 - 8Filip Dobranowski Tomasz Staszkiewicz 73.042.55
10 - 8Artur Sieraj Łukasz Adamski 79.386.34

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlow AZS AWF
Punkty: 10 8
Czas w ataku: 41.50 min (52.6 %) 37.38 min (47.4 %)
Czas w obronie: 37.38 min (47.4 %) 41.50 min (52.6 %)
Czas w ataku/punkt: 4.11 min 4.42 min
Czas w obronie/punkt: 4.42 min 4.11 min
Punkty w ataku: 7/9 (77.8 %) 6/9 (66.7 %)
Punkty w obronie: 3/9 (33.3 %) 2/9 (22.2 %)
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 10 11

Historia meczów