Młodzieżowe HMP 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018 WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    14 - 11

09.03.2014 10:15 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2014, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór336
46Stanisław Bogusławski325
38Radosław Lenczewski314
12Mikołaj Maślanka033
8Ewa Bańbuła-Dyda303
33Aleksandra Dyśko022
18Julia Biegańska112
4Adam Grzelak011
88Paulina Kowalska011
16Mateusz Dyda101
27Agata Dudzińska000
24Filip Krynicki000
32Wiktoria Maruszczak000
15Anna Tymicka000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Piotr Latoszewski415
0Michał Orkan-Łęcki224
17Julian Liwszic303
12Katarzyna Podpora022
8Aleksander Redwan022
99Bartosz Borys112
29Jakub Kur112
7Maciej Kalisiak011
5Joanna Wojciechowska011
3Anna Bronowska000
88Stanisław Grzywalski000
6Małgorzata Rożek000
22Katarzyna Skobiej000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 1.311.31
Atak 0.00
Strata 0.55
Strata 1.12
1 - 1Julian Liwszic Maciej Kalisiak 2.571.26
Strata 1.48
Strata 2.08
Strata 2.13
Strata 2.28
2 - 1Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 4.021.05
Strata 3.15
Strata 3.24
2 - 2Piotr Latoszewski Michał Orkan-Łęcki 4.210.19
3 - 2Julia Biegańska Aleksandra Dyśko 5.200.59
Strata 4.42
Strata 4.59
4 - 2Mikołaj Smogór Paulina Kowalska 6.411.21
Strata 5.36
Strata 5.52
Strata 5.59
5 - 2Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 11.134.32
Strata 7.12
Strata 7.35
Strata 7.56
Strata 8.35
Strata 8.44
Strata 8.59
Strata 9.25
Strata 9.47
Timeout 9.55
Strata 10.20
5 - 3Julian Liwszic Michał Orkan-Łęcki 11.490.36
5 - 4Bartosz Borys Aleksander Redwan 13.572.08
Strata 13.28
5 - 5Piotr Latoszewski Bartosz Borys 14.581.01
Strata 14.16
6 - 5Mikołaj Smogór Julia Biegańska 15.310.33
6 - 6Piotr Latoszewski Joanna Wojciechowska 16.000.29
7 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 17.181.18
Strata 16.39
Strata 17.00
8 - 6Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 18.421.24
Strata 18.26
8 - 7Michał Orkan-Łęcki Katarzyna Podpora 20.201.38
Strata 19.06
Strata 19.51
8 - 8Michał Orkan-Łęcki Jakub Kur 21.231.03
Strata 21.01
8 - 9Jakub Kur Piotr Latoszewski 23.282.05
Timeout 21.29
Strata 23.03
9 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Stanisław Bogusławski 24.361.08
9 - 10Piotr Latoszewski Aleksander Redwan 25.270.51
10 - 10Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 26.020.35
11 - 10Mateusz Dyda Mikołaj Maślanka 27.141.12
Strata 26.24
12 - 10Mikołaj Smogór Adam Grzelak 29.542.40
Strata 28.21
Strata 28.49
Strata 29.05
13 - 10Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 30.510.57
Strata 30.13
13 - 11Julian Liwszic Katarzyna Podpora 32.271.36
Strata 31.40
Strata 32.00
14 - 11Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 33.070.40

Osoby wypełniające protokół: Wróbel

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 14 11
Czas w ataku: 14.06 min (42.6 %) 19.01 min (57.4 %)
Czas w obronie: 19.01 min (57.4 %) 14.06 min (42.6 %)
Czas w ataku/punkt: 1.00 min 1.43 min
Czas w obronie/punkt: 1.43 min 1.00 min
Punkty w ataku: 8/12 (66.7 %) 7/13 (53.8 %)
Punkty w obronie: 6/13 (46.2 %) 4/12 (33.3 %)
Straty: 18 20
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 12 11

Historia meczów