WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - BC Kosmodysk    19 - 12

08.03.2014 18:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2014, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Radosław Lenczewski459
46Stanisław Bogusławski415
12Mikołaj Maślanka134
16Mateusz Dyda224
88Paulina Kowalska022
8Ewa Bańbuła-Dyda112
27Agata Dudzińska112
4Adam Grzelak112
24Filip Krynicki112
11Mikołaj Smogór112
32Wiktoria Maruszczak202
18Julia Biegańska011
33Aleksandra Dyśko101
15Anna Tymicka000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Stanisław Stupkiewicz246
9Michał Rudy134
56Robert Januszewicz022
99Wojciech Wilk022
12Anna Stachowiak202
69Karol Herszfeld011
34Joanna Banach101
2Jan Chołoniewski101
14Zuzanna Faszczewska101
33Agata Jasińska101
11Jan Madej101
5Aleksandra Marszałek101
96Paweł Wiejski101
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Stanisław Stupkiewicz Wojciech Wilk 2.302.30
Atak 0.00
1 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 2.520.22
1 - 2Anna Stachowiak Stanisław Stupkiewicz 5.452.53
2 - 2Adam Grzelak Stanisław Bogusławski 7.081.23
Strata 6.16
Strata 6.44
3 - 2Stanisław Bogusławski Mateusz Dyda 7.580.50
Strata 7.30
3 - 3Aleksandra Marszałek Robert Januszewicz 8.490.51
4 - 3Mateusz Dyda Mikołaj Maślanka 9.240.35
4 - 4Jan Madej Michał Rudy 9.540.30
5 - 4Mikołaj Maślanka Radosław Lenczewski 10.200.26
5 - 5Agata Jasińska Michał Rudy 10.380.18
5 - 6Joanna Banach Stanisław Stupkiewicz 11.421.04
Strata 10.57
6 - 6Aleksandra Dyśko Radosław Lenczewski 12.250.43
7 - 6Stanisław Bogusławski Adam Grzelak 13.411.16
Strata 12.57
7 - 7Paweł Wiejski Karol Herszfeld 14.080.27
8 - 7Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 14.570.49
9 - 7Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 15.300.33
Strata 15.29
9 - 8Anna Stachowiak Stanisław Stupkiewicz 16.050.35
10 - 8Filip Krynicki Julia Biegańska 17.101.05
10 - 9Michał Rudy Wojciech Wilk 17.550.45
11 - 9Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 18.490.54
12 - 9Radosław Lenczewski Mateusz Dyda 19.370.48
Strata 19.36
12 - 10Stanisław Stupkiewicz Robert Januszewicz 21.201.43
13 - 10Stanisław Bogusławski Mikołaj Maślanka 21.540.34
Strata 21.38
Strata 21.43
14 - 10Radosław Lenczewski Paulina Kowalska 25.483.54
Strata 23.19
Strata 24.12
Timeout 25.32
Strata 25.47
15 - 10Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 26.561.08
Strata 26.54
15 - 11Zuzanna Faszczewska Stanisław Stupkiewicz 28.141.18
Strata 27.10
Strata 27.20
16 - 11Radosław Lenczewski Agata Dudzińska 28.360.22
16 - 12Jan Chołoniewski Michał Rudy 28.510.15
17 - 12Mateusz Dyda Paulina Kowalska 29.200.29
18 - 12Wiktoria Maruszczak Radosław Lenczewski 30.271.07
Strata 29.51
19 - 12Agata Dudzińska Filip Krynicki 32.221.55
Strata 31.37

Obsługa meczu: Gabriela Zapalska Michał Gładkowski

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBC Kosmodysk
Punkty: 19 12
Czas w ataku: 8.46 min (27.1 %) 23.36 min (72.9 %)
Czas w obronie: 23.36 min (72.9 %) 8.46 min (27.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.27 min 1.58 min
Czas w obronie/punkt: 1.58 min 0.27 min
Punkty w ataku: 11/12 (91.7 %) 11/19 (57.9 %)
Punkty w obronie: 8/19 (42.1 %) 1/12 (8.3 %)
Straty: 5 12
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 14 14

Historia meczów