WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow AZS AWF - KrakUF    15 - 9

08.03.2014 09:35 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2014, Grupa B]

Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
91Filip Dobranowski448
83Tomasz Zatoń235
12Dariusz Urbanik224
38Monika Sadowska213
19Bartłomiej Specjał213
6Martyna Pochodyła022
15Barbara Kacprzak112
11Rafał Kałużny202
78Magdalena Faliszewska011
1Katarzyna Dobranowska000
99Łukasz Dobranowski000
98Aleksandra Szyrwiel000
 
KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
84Rafał Kącki336
9Artur Grzybowski325
12Marta Palus202
57Jan Bednarski011
7Hubert Kubit011
19Anna Zachara011
4Michał Zygmunt011
10Jacek Czarnecki101
21Jakub Adamczyk000
32Renata Blicharz000
45Krzysztof Dalek000
18Alex Langstrumpf000
99Jan Musiał000
28Anna Pilarczyk000
6Piotr Szajna000
8Justyna Szwajcowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Filip Dobranowski Martyna Pochodyła 1.031.03
Atak 0.00
Strata 0.43
2 - 0Rafał Kałużny Tomasz Zatoń 3.132.10
Strata 2.34
3 - 0Filip Dobranowski Barbara Kacprzak 4.511.38
4 - 0Monika Sadowska Tomasz Zatoń 6.061.15
Strata 5.48
4 - 1Artur Grzybowski Anna Zachara 7.281.22
Strata 6.32
Strata 6.50
5 - 1Tomasz Zatoń Dariusz Urbanik 8.020.34
5 - 2Artur Grzybowski Hubert Kubit 9.371.35
6 - 2Monika Sadowska Tomasz Zatoń 10.070.30
6 - 3Rafał Kącki Artur Grzybowski 11.431.36
Strata 10.47
Strata 11.17
7 - 3Dariusz Urbanik Magdalena Faliszewska 12.531.10
7 - 4Marta Palus Michał Zygmunt 16.473.54
Strata 13.34
Strata 14.00
Strata 14.18
Strata 14.51
Strata 14.59
Strata 15.38
8 - 4Bartłomiej Specjał Filip Dobranowski 18.311.44
Timeout 17.12
8 - 5Artur Grzybowski Rafał Kącki 19.351.04
9 - 5Tomasz Zatoń Dariusz Urbanik 19.520.17
10 - 5Barbara Kacprzak Filip Dobranowski 20.470.55
10 - 6Rafał Kącki Jan Bednarski 22.401.53
11 - 6Filip Dobranowski Martyna Pochodyła 23.200.40
11 - 7Marta Palus Rafał Kącki 23.500.30
12 - 7Filip Dobranowski Bartłomiej Specjał 24.150.25
12 - 8Rafał Kącki Artur Grzybowski 26.402.25
13 - 8Rafał Kałużny Monika Sadowska 27.150.35
13 - 9Jacek Czarnecki Rafał Kącki 28.050.50
14 - 9Bartłomiej Specjał Filip Dobranowski 28.300.25
15 - 9Dariusz Urbanik Filip Dobranowski 31.072.37

Obsługa meczu: Wróbel

Statystyki meczu

Flow AZS AWFKrakUF
Punkty: 15 9
Czas w ataku: 6.20 min (20.4 %) 24.47 min (79.6 %)
Czas w obronie: 24.47 min (79.6 %) 6.20 min (20.4 %)
Czas w ataku/punkt: 0.25 min 2.45 min
Czas w obronie/punkt: 2.45 min 0.25 min
Punkty w ataku: 9/9 (100.0 %) 9/15 (60.0 %)
Punkty w obronie: 6/15 (40.0 %) 0/9 (0.0 %)
Straty: 5 8
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 11

Historia meczów