WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Albatros    20 - 11

08.03.2014 13:40 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2014, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
32Wiktoria Maruszczak325
11Mikołaj Smogór325
38Radosław Lenczewski415
15Anna Tymicka134
16Mateusz Dyda224
12Mikołaj Maślanka224
33Aleksandra Dyśko033
46Stanisław Bogusławski213
4Adam Grzelak022
88Paulina Kowalska022
24Filip Krynicki202
8Ewa Bańbuła-Dyda000
18Julia Biegańska000
27Agata Dudzińska000
 
Albatros
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Hanna Woroniuk134
76Bruno Kortowski314
12Maciej Wadas213
14Tomasz Milanowicz022
8Rafał Cieślewicz112
23Lucas Rawers112
66Ryszard Horoszko202
82Przemysław Galor011
20Natalia Juchimiuk011
16Paweł Milanowicz101
83Łukasz Sadłowski000
28Liubov Shirotova000
11Maria Smólska000
9Justyna Wojnar000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 1.111.11
Atak 0.00
Strata 0.36
2 - 0Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 3.342.23
Strata 1.37
Strata 2.19
Strata 3.09
3 - 0Filip Krynicki Stanisław Bogusławski 4.160.42
Strata 4.00
3 - 1Paweł Milanowicz Bruno Kortowski 4.510.35
4 - 1Mikołaj Smogór Adam Grzelak 5.110.20
4 - 2Ryszard Horoszko Hanna Woroniuk 6.351.24
5 - 2Mikołaj Smogór Mateusz Dyda 7.280.53
6 - 2Callahan Mateusz Dyda 7.490.21
Strata 7.48
6 - 3Bruno Kortowski Maciej Wadas 8.450.56
7 - 3Mikołaj Smogór Anna Tymicka 8.530.08
7 - 4Maciej Wadas Hanna Woroniuk 8.530.00
8 - 4Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 8.530.00
8 - 5Lucas Rawers Przemysław Galor 10.491.56
Strata 8.53
Strata 8.53
9 - 5Mikołaj Maślanka Aleksandra Dyśko 11.220.33
10 - 5Filip Krynicki Paulina Kowalska 11.580.36
Strata 11.57
11 - 5Stanisław Bogusławski Paulina Kowalska 12.540.56
Strata 12.34
11 - 6Hanna Woroniuk Tomasz Milanowicz 15.012.07
Strata 14.08
Strata 14.51
12 - 6Mateusz Dyda Mikołaj Maślanka 17.052.04
Strata 15.33
Strata 15.57
Strata 16.13
Strata 16.49
13 - 6Wiktoria Maruszczak Radosław Lenczewski 17.560.51
Strata 17.38
14 - 6Radosław Lenczewski Wiktoria Maruszczak 18.240.28
Strata 18.13
14 - 7Bruno Kortowski Natalia Juchimiuk 18.520.28
14 - 8Rafał Cieślewicz Hanna Woroniuk 20.051.13
Strata 19.38
14 - 9Bruno Kortowski Tomasz Milanowicz 20.370.32
Strata 20.26
15 - 9Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 24.103.33
16 - 9Anna Tymicka Mikołaj Smogór 25.261.16
Strata 25.25
17 - 9Wiktoria Maruszczak Anna Tymicka 25.480.22
Strata 25.41
17 - 10Ryszard Horoszko Lucas Rawers 27.081.20
18 - 10Mateusz Dyda Anna Tymicka 28.141.06
Strata 27.24
Strata 27.47
19 - 10Wiktoria Maruszczak Adam Grzelak 29.471.33
Strata 28.30
Strata 29.02
Strata 29.27
20 - 10Mikołaj Maślanka Wiktoria Maruszczak 30.150.28
Strata 30.13
20 - 11Maciej Wadas Rafał Cieślewicz 30.540.39

Obsługa meczu: Krzysiek

Statystyki meczu

Grandmaster FlashAlbatros
Punkty: 20 11
Czas w ataku: 10.22 min (33.5 %) 20.32 min (66.5 %)
Czas w obronie: 20.32 min (66.5 %) 10.22 min (33.5 %)
Czas w ataku/punkt: 0.31 min 1.52 min
Czas w obronie/punkt: 1.52 min 0.31 min
Punkty w ataku: 8/10 (80.0 %) 9/21 (42.9 %)
Punkty w obronie: 12/21 (57.1 %) 2/10 (20.0 %)
Straty: 8 18
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 12 6

Historia meczów