WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4hands    16 - 12

08.03.2014 10:10 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2014, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór257
46Stanisław Bogusławski516
18Julia Biegańska145
38Radosław Lenczewski235
16Mateusz Dyda224
12Mikołaj Maślanka112
8Ewa Bańbuła-Dyda202
32Wiktoria Maruszczak101
27Agata Dudzińska000
33Aleksandra Dyśko000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
15Anna Tymicka000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
42Michał Kryciński347
3Grażyna Chlebicka123
77Kamil Osiecki123
15Marcin Goss213
73Michał Gołębiowski112
6Piotr Polatowski112
69Adam Małek202
30Maciej Skorupka011
29Katarzyna Sawicka101
33Zuzanna Cichowska000
56Marcin Gecow000
18Olga Jankowska000
39Katarzyna Kamionka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Marcin Goss Michał Kryciński 1.531.53
Atak 0.00
Strata 1.20
0 - 2Piotr Polatowski Michał Kryciński 2.270.34
Strata 2.20
1 - 2Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 3.260.59
2 - 2Radosław Lenczewski Mateusz Dyda 4.000.34
Strata 3.49
2 - 3Grażyna Chlebicka Kamil Osiecki 5.021.02
Strata 4.18
Strata 4.23
3 - 3Mikołaj Smogór Julia Biegańska 6.501.48
Strata 5.24
Strata 5.33
3 - 4Michał Kryciński Kamil Osiecki 7.480.58
Strata 7.11
Strata 7.21
3 - 5Michał Kryciński Grażyna Chlebicka 8.160.28
Strata 8.04
4 - 5Stanisław Bogusławski Mateusz Dyda 8.430.27
4 - 6Michał Gołębiowski Maciej Skorupka 10.031.20
5 - 6Radosław Lenczewski Julia Biegańska 10.430.40
6 - 6Mikołaj Maślanka Stanisław Bogusławski 11.471.04
Strata 11.21
6 - 7Michał Kryciński Michał Gołębiowski 13.451.58
Strata 12.26
Strata 13.13
7 - 7Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 14.090.24
8 - 7Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 15.191.10
Strata 14.41
Strata 15.08
Strata 15.11
8 - 8Adam Małek Piotr Polatowski 15.440.25
8 - 9Marcin Goss Michał Kryciński 18.172.33
Strata 16.12
Strata 16.54
Strata 17.20
9 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 19.171.00
Strata 18.44
Strata 19.05
10 - 9Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 20.401.23
11 - 9Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 23.262.46
Timeout 20.40
Strata 21.09
Strata 21.29
Strata 22.55
12 - 9Stanisław Bogusławski Julia Biegańska 24.040.38
Strata 23.57
12 - 10Katarzyna Sawicka Michał Kryciński 25.541.50
Strata 24.41
Strata 25.09
13 - 10Julia Biegańska Mikołaj Smogór 26.220.28
13 - 11Kamil Osiecki Grażyna Chlebicka 27.571.35
Strata 26.47
Strata 27.02
Strata 27.19
Strata 27.34
13 - 12Adam Małek Marcin Goss 28.510.54
Strata 28.48
14 - 12Stanisław Bogusławski Julia Biegańska 29.010.10
15 - 12Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 29.400.39
Strata 29.31
16 - 12Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 31.021.22
Strata 30.17
Strata 30.27
Strata 30.45

Obsługa meczu: Wróbel

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands
Punkty: 16 12
Czas w ataku: 12.18 min (39.6 %) 18.44 min (60.4 %)
Czas w obronie: 18.44 min (60.4 %) 12.18 min (39.6 %)
Czas w ataku/punkt: 0.46 min 1.33 min
Czas w obronie/punkt: 1.33 min 0.46 min
Punkty w ataku: 8/13 (61.5 %) 7/15 (46.7 %)
Punkty w obronie: 8/15 (53.3 %) 5/13 (38.5 %)
Straty: 17 19
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 10 14

Historia meczów