WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    15 - 9

05.10.2013 08:00 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2013, Grupa B]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór235
46Stanisław Bogusławski224
38Radosław Lenczewski224
20Artur Sieraj224
88Paulina Kowalska123
28Łukasz Adamski112
25Grzegorz Nowakowski202
18Julia Biegańska011
24Filip Krynicki011
22Mikołaj Maślanka011
27Agata Dudzińska101
32Wiktoria Maruszczak101
13Anna Puczyńska101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
34Aleksandra Dyśko000
2Wojciech Starzewski000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Piotr Latoszewski606
18Maciej Danielewski022
8Aleksander Redwan112
99Bartosz Borys011
88Stanisław Grzywalski011
7Maciej Kalisiak011
17Julian Liwszic011
12Katarzyna Podpora011
5Joanna Wojciechowska011
77Danuta Białek101
0Michał Orkan-Łęcki101
3Anna Bronowska000
44Natalia Omarska000
6Małgorzata Rożek000
22Katarzyna Skobiej000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Smogór Artur Sieraj 0.400.40
Atak 0.00
2 - 0Paulina Kowalska Mikołaj Maślanka 4.003.20
2 - 1Piotr Latoszewski Maciej Danielewski 6.152.15
2 - 2Piotr Latoszewski Joanna Wojciechowska 11.004.45
3 - 2Grzegorz Nowakowski Radosław Lenczewski 13.402.40
4 - 2Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 19.305.50
Timeout 17.30
5 - 2Mikołaj Smogór Artur Sieraj 22.202.50
6 - 2Wiktoria Maruszczak Filip Krynicki 26.404.20
7 - 2Anna Puczyńska Paulina Kowalska 29.302.50
8 - 2Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 34.204.50
Przerwa
9 - 2Stanisław Bogusławski Paulina Kowalska 36.201.59
9 - 3Aleksander Redwan Maciej Kalisiak 39.002.40
10 - 3Agata Dudzińska Stanisław Bogusławski 40.301.30
10 - 4Danuta Białek Aleksander Redwan 42.402.10
11 - 4Grzegorz Nowakowski Julia Biegańska 44.201.40
11 - 5Michał Orkan-Łęcki Bartosz Borys 46.302.10
12 - 5Artur Sieraj Stanisław Bogusławski 47.100.40
12 - 6Piotr Latoszewski Katarzyna Podpora 53.005.50
12 - 7Piotr Latoszewski Stanisław Grzywalski 55.102.10
13 - 7Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 57.202.10
14 - 7Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 59.502.30
14 - 8Piotr Latoszewski Julian Liwszic 70.0010.10
14 - 9Piotr Latoszewski Maciej Danielewski 75.105.10
15 - 9Artur Sieraj Mikołaj Smogór 80.205.10

Obsługa meczu: Kopak, Durbacz

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 15 9
Czas w ataku: 27.54 min (34.7 %) 52.25 min (65.3 %)
Czas w obronie: 52.25 min (65.3 %) 27.54 min (34.7 %)
Czas w ataku/punkt: 1.51 min 5.49 min
Czas w obronie/punkt: 5.49 min 1.51 min
Punkty w ataku: 7/10 (70.0 %) 6/14 (42.9 %)
Punkty w obronie: 8/14 (57.1 %) 3/10 (30.0 %)
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 8 8

Historia meczów