WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP - 2obvious    21 - 8

03.03.2013 11:30 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2013, O miejsca 9-16 Półfinały]

RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
21Adam Tomczyk4610
6Piotr Świerkot628
27Damian Wójcik606
36Zofia Nawrocka055
13Paweł Kierzniewski235
48Monika Biesiada022
34Piotr Bartoszek112
8Katarzyna Kalbarczyk112
3Katarzyna Kamionka011
32Danuta Białek101
57Izabella Mier-Jędrzejowicz000
92Bartłomiej Płatkowski000
30Jakub Ryzlak000
15Karolina Tomczyk000
 
2obvious
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
3Maciej Kołodziejczyk303
21Marcin Urbaniec022
20Anna Zygmunt022
9Marek Lachowski112
98Patryk Ryś112
1Michał Badura011
17Katarzyna Marek011
78Mariusz Choiński101
8Dominik Dobranowski101
10Gabriel Ryś101
16Piotr Badura000
28Monika Cywińska000
11Zuzanna Jureczko000
47Bartosz Marijczyn000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Damian Wójcik Zofia Nawrocka 1.451.45
Atak 0.00
Strata 1.17
Strata 1.43
2 - 0Adam Tomczyk Zofia Nawrocka 2.270.42
Strata 2.08
Strata 2.18
3 - 0Damian Wójcik Piotr Bartoszek 3.381.11
Strata 2.53
4 - 0Paweł Kierzniewski Adam Tomczyk 4.531.15
Strata 3.53
Timeout 3.57
Strata 4.39
Strata 4.42
5 - 0Adam Tomczyk Zofia Nawrocka 5.160.23
Strata 5.01
6 - 0Piotr Świerkot Zofia Nawrocka 5.440.28
Strata 5.36
7 - 0Piotr Świerkot Zofia Nawrocka 6.160.32
Strata 6.12
7 - 1Mariusz Choiński Anna Zygmunt 6.530.37
7 - 2Gabriel Ryś Katarzyna Marek 9.372.44
Strata 7.05
Strata 8.01
Strata 8.27
Strata 8.59
8 - 2Piotr Bartoszek Adam Tomczyk 10.170.40
Strata 9.52
Strata 10.06
Strata 10.13
9 - 2Adam Tomczyk Monika Biesiada 10.580.41
Strata 10.48
10 - 2Damian Wójcik Paweł Kierzniewski 12.041.06
Strata 11.26
11 - 2Damian Wójcik Paweł Kierzniewski 13.331.29
Strata 13.18
12 - 2Danuta Białek Piotr Świerkot 18.184.45
Strata 13.52
Strata 14.30
Strata 14.36
Strata 14.52
Strata 15.11
Strata 15.47
Strata 16.17
Strata 16.40
Strata 18.03
12 - 3Patryk Ryś Marek Lachowski 19.231.05
12 - 4Dominik Dobranowski Anna Zygmunt 20.110.48
Strata 19.38
12 - 5Marek Lachowski Patryk Ryś 20.390.28
13 - 5Paweł Kierzniewski Adam Tomczyk 21.391.00
Strata 20.57
Strata 21.21
14 - 5Damian Wójcik Adam Tomczyk 22.200.41
Strata 22.02
15 - 5Damian Wójcik Paweł Kierzniewski 23.461.26
Strata 23.08
16 - 5Katarzyna Kalbarczyk Adam Tomczyk 24.340.48
Strata 23.53
Strata 24.11
Strata 24.15
17 - 5Piotr Świerkot Monika Biesiada 26.442.10
Strata 25.31
Strata 25.49
Strata 26.24
17 - 6Maciej Kołodziejczyk Marcin Urbaniec 26.580.14
17 - 7Maciej Kołodziejczyk Marcin Urbaniec 27.250.27
Strata 27.20
18 - 7Piotr Świerkot Adam Tomczyk 28.491.24
Strata 27.47
Strata 28.27
19 - 7Piotr Świerkot Katarzyna Kalbarczyk 29.581.09
Strata 29.19
20 - 7Adam Tomczyk Piotr Świerkot 31.061.08
Strata 30.17
Strata 30.27
Strata 30.59
20 - 8Maciej Kołodziejczyk Michał Badura 33.242.18
Strata 31.57
Strata 32.31
Strata 33.16
Strata 33.20
Strata 33.23
21 - 8Piotr Świerkot Katarzyna Kamionka 36.172.53
Strata 33.24
Strata 34.15
Strata 34.21
Strata 34.52
Strata 34.59
Strata 35.27

Obsługa meczu: Paweł Kurpiewski

Statystyki meczu

RJP2obvious
Punkty: 21 8
Czas w ataku: 10.24 min (28.7 %) 25.53 min (71.3 %)
Czas w obronie: 25.53 min (71.3 %) 10.24 min (28.7 %)
Czas w ataku/punkt: 0.29 min 3.14 min
Czas w obronie/punkt: 3.14 min 0.29 min
Punkty w ataku: 4/8 (50.0 %) 4/21 (19.0 %)
Punkty w obronie: 17/21 (81.0 %) 4/8 (50.0 %)
Straty: 22 36
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 8 7

Historia meczów