WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    20 - 11

03.03.2013 10:50 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2013, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Radosław Lenczewski358
46Stanisław Bogusławski336
92Łukasz Adamski235
11Mikołaj Smogór325
6Monika Maciejewska224
16Mateusz Dyda404
3Katarzyna Rostek022
32Wiktoria Maruszczak112
4Adam Grzelak011
88Paulina Kowalska011
29Maja Abgarowicz101
26Piotr Kliś101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
24Filip Krynicki000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Piotr Latoszewski505
0Michał Orkan-Łęcki044
8Aleksander Redwan044
5Joanna Wojciechowska022
7Maciej Kalisiak202
12Katarzyna Podpora011
33Maciej Antoniak101
3Anna Bronowska101
17Julian Liwszic101
6Małgorzata Rożek101
88Stanisław Grzywalski000
29Jakub Kur000
44Natalia Omarska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 1.501.50
Atak 0.00
Strata 1.05
2 - 0Radosław Lenczewski Wiktoria Maruszczak 3.071.17
Strata 2.21
2 - 1Maciej Kalisiak Joanna Wojciechowska 4.191.12
2 - 2Piotr Latoszewski Aleksander Redwan 4.570.38
Strata 4.44
3 - 2Monika Maciejewska Mikołaj Smogór 5.160.19
3 - 3Maciej Antoniak Michał Orkan-Łęcki 6.010.45
4 - 3Mateusz Dyda Łukasz Adamski 7.401.39
Strata 6.22
Strata 7.08
5 - 3Mateusz Dyda Łukasz Adamski 8.140.34
6 - 3Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 8.470.33
7 - 3Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 11.563.09
Timeout 8.52
Strata 9.24
Strata 9.57
Strata 10.21
Strata 10.39
Strata 11.25
7 - 4Małgorzata Rożek Michał Orkan-Łęcki 12.200.24
8 - 4Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 13.421.22
Strata 12.46
Strata 13.18
9 - 4Maja Abgarowicz Paulina Kowalska 14.451.03
Strata 14.10
9 - 5Piotr Latoszewski Joanna Wojciechowska 16.201.35
Strata 15.30
Strata 15.48
10 - 5Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 16.500.30
10 - 6Julian Liwszic Aleksander Redwan 17.300.40
11 - 6Piotr Kliś Stanisław Bogusławski 18.280.58
12 - 6Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 20.231.55
Strata 18.48
Strata 19.37
Strata 20.03
13 - 6Mikołaj Smogór Katarzyna Rostek 21.531.30
Strata 20.47
Strata 21.12
Strata 21.31
13 - 7Maciej Kalisiak Katarzyna Podpora 23.151.22
14 - 7Łukasz Adamski Adam Grzelak 23.400.25
14 - 8Anna Bronowska Aleksander Redwan 24.120.32
14 - 9Piotr Latoszewski Michał Orkan-Łęcki 25.241.12
Strata 25.12
15 - 9Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 25.520.28
16 - 9Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 27.011.09
Strata 26.20
16 - 10Piotr Latoszewski Aleksander Redwan 28.000.59
Strata 27.23
Strata 27.43
17 - 10Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 28.410.41
17 - 11Piotr Latoszewski Michał Orkan-Łęcki 29.160.35
18 - 11Monika Maciejewska Stanisław Bogusławski 29.470.31
19 - 11Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 30.310.44
Strata 30.05
20 - 11Wiktoria Maruszczak Katarzyna Rostek 31.190.48
Strata 30.57

Obsługa meczu: Marta Noga

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 20 11
Czas w ataku: 8.43 min (27.8 %) 22.36 min (72.2 %)
Czas w obronie: 22.36 min (72.2 %) 8.43 min (27.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.26 min 2.03 min
Czas w obronie/punkt: 2.03 min 0.26 min
Punkty w ataku: 9/11 (81.8 %) 9/20 (45.0 %)
Punkty w obronie: 11/20 (55.0 %) 2/11 (18.2 %)
Straty: 10 17
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 13 13

Historia meczów