WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Flight Club    19 - 12

02.03.2013 17:45 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2013, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
92Łukasz Adamski246
46Stanisław Bogusławski336
38Radosław Lenczewski336
11Mikołaj Smogór325
16Mateusz Dyda314
6Monika Maciejewska022
26Piotr Kliś112
88Paulina Kowalska112
32Wiktoria Maruszczak202
29Maja Abgarowicz011
24Filip Krynicki011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
4Adam Grzelak000
3Katarzyna Rostek000
 
Flight Club
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
2Jakub Kucharczyk257
29Wojciech Starzewski617
23Piotr Wiśniewski224
7Anna Anchim022
84Wojciech Rytel112
16Aleksandra Lisowska011
27Maciej Skorupka101
30Agata Dudzińska000
40Maciej Parulski000
0Weronika Perłowska000
3Anna Pilarczyk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Wojciech Starzewski Aleksandra Lisowska 0.290.29
Atak 0.00
0 - 2Wojciech Starzewski Jakub Kucharczyk 1.030.34
Strata 0.57
0 - 3Wojciech Starzewski Jakub Kucharczyk 3.152.12
Strata 1.27
Strata 1.52
Strata 2.06
1 - 3Mateusz Dyda Łukasz Adamski 3.370.22
1 - 4Maciej Skorupka Piotr Wiśniewski 5.271.50
Strata 4.16
Strata 4.18
2 - 4Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 5.560.29
2 - 5Jakub Kucharczyk Wojciech Rytel 6.460.50
3 - 5Stanisław Bogusławski Maja Abgarowicz 7.541.08
4 - 5Paulina Kowalska Radosław Lenczewski 8.350.41
Strata 8.20
5 - 5Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 9.180.43
Strata 8.48
6 - 5Piotr Kliś Mikołaj Smogór 10.100.52
Strata 9.40
7 - 5Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 11.161.06
Timeout 10.23
Strata 11.04
7 - 6Piotr Wiśniewski Wojciech Starzewski 11.560.40
8 - 6Mateusz Dyda Stanisław Bogusławski 12.140.18
8 - 7Jakub Kucharczyk Anna Anchim 12.480.34
9 - 7Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 14.231.35
Strata 13.16
Strata 14.16
9 - 8Wojciech Starzewski Piotr Wiśniewski 15.040.41
10 - 8Mikołaj Smogór Mateusz Dyda 15.510.47
10 - 9Wojciech Rytel Jakub Kucharczyk 16.511.00
11 - 9Wiktoria Maruszczak Monika Maciejewska 17.140.23
12 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Łukasz Adamski 18.531.39
Strata 17.28
Strata 17.36
Strata 18.25
13 - 9Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 19.220.29
Strata 19.05
14 - 9Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 21.232.01
Strata 19.56
Strata 20.18
Strata 20.41
Strata 20.44
Strata 20.55
15 - 9Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 22.080.45
Strata 21.36
15 - 10Wojciech Starzewski Jakub Kucharczyk 23.020.54
16 - 10Mateusz Dyda Łukasz Adamski 23.500.48
Strata 23.19
Strata 23.24
16 - 11Piotr Wiśniewski Jakub Kucharczyk 25.211.31
Strata 24.38
Strata 24.44
17 - 11Radosław Lenczewski Piotr Kliś 26.170.56
Strata 25.33
Strata 25.42
18 - 11Wiktoria Maruszczak Filip Krynicki 27.000.43
Strata 26.59
19 - 11Mikołaj Smogór Paulina Kowalska 29.202.20
Strata 29.09
19 - 12Wojciech Starzewski Anna Anchim 30.581.38
Strata 30.17
Strata 30.26

Obsługa meczu: Marta Noga

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlight Club
Punkty: 19 12
Czas w ataku: 9.32 min (30.8 %) 21.26 min (69.2 %)
Czas w obronie: 21.26 min (69.2 %) 9.32 min (30.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.30 min 1.47 min
Czas w obronie/punkt: 1.47 min 0.30 min
Punkty w ataku: 9/11 (81.8 %) 10/20 (50.0 %)
Punkty w obronie: 10/20 (50.0 %) 2/11 (18.2 %)
Straty: 12 20
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 12 10

Historia meczów