WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - FLOW Wratislavia    12 - 7

02.03.2013 11:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2013, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
6Monika Maciejewska044
11Mikołaj Smogór224
29Maja Abgarowicz213
46Stanisław Bogusławski303
38Radosław Lenczewski022
92Łukasz Adamski112
16Mateusz Dyda112
26Piotr Kliś202
3Katarzyna Rostek011
32Wiktoria Maruszczak101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
 
FLOW Wratislavia
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Dariusz Urbanik224
91Filip Dobranowski123
10Marcin Bielewski303
83Tomasz Zatoń022
88Katarzyna Bahnke011
0Michał Dul101
1Magdalena Faliszewska000
18Barbara Kacprzak000
11Rafał Kałużny000
69Grzegorz Matusiak000
17Martyna Pochodyła000
38Monika Sadowska000
19Bartłomiej Specjał000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Piotr Kliś Monika Maciejewska 0.510.51
Atak 0.00
Strata 0.17
1 - 1Marcin Bielewski Filip Dobranowski 1.110.20
2 - 1Wiktoria Maruszczak Mateusz Dyda 3.091.58
2 - 2Dariusz Urbanik Tomasz Zatoń 4.441.35
Strata 3.27
Strata 4.27
3 - 2Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 5.521.08
3 - 3Dariusz Urbanik Filip Dobranowski 6.230.31
3 - 4Marcin Bielewski Tomasz Zatoń 9.343.11
Strata 7.23
Strata 7.32
Strata 8.42
4 - 4Mikołaj Smogór Monika Maciejewska 10.000.26
5 - 4Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 12.222.22
Strata 10.34
6 - 4Mateusz Dyda Łukasz Adamski 14.081.46
Strata 12.54
Strata 13.07
Strata 13.20
6 - 5Marcin Bielewski Katarzyna Bahnke 14.260.18
7 - 5Piotr Kliś Mikołaj Smogór 15.140.48
8 - 5Maja Abgarowicz Radosław Lenczewski 17.322.18
Timeout 15.25
Strata 16.04
9 - 5Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 19.281.56
Strata 17.53
9 - 6Filip Dobranowski Dariusz Urbanik 21.452.17
Strata 19.52
Strata 20.22
Strata 20.46
Strata 21.09
9 - 7Michał Dul Dariusz Urbanik 23.141.29
Strata 23.02
10 - 7Łukasz Adamski Katarzyna Rostek 28.064.52
Strata 24.07
Strata 24.41
11 - 7Mikołaj Smogór Maja Abgarowicz 28.590.53
Strata 28.33
12 - 7Maja Abgarowicz Radosław Lenczewski 30.241.25

Obsługa meczu: Łukasz Michalik

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFLOW Wratislavia
Punkty: 12 7
Czas w ataku: 13.52 min (45.6 %) 16.32 min (54.4 %)
Czas w obronie: 16.32 min (54.4 %) 13.52 min (45.6 %)
Czas w ataku/punkt: 1.09 min 2.21 min
Czas w obronie/punkt: 2.21 min 1.09 min
Punkty w ataku: 5/7 (71.4 %) 5/12 (41.7 %)
Punkty w obronie: 7/12 (58.3 %) 2/7 (28.6 %)
Straty: 8 12
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 11

Historia meczów