WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Uwaga Pies    22 - 2

02.03.2013 09:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2013, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski437
16Mateusz Dyda156
92Łukasz Adamski145
26Piotr Kliś415
38Radosław Lenczewski224
11Mikołaj Smogór224
24Filip Krynicki033
8Ewa Bańbuła-Dyda303
6Monika Maciejewska022
32Wiktoria Maruszczak202
29Maja Abgarowicz101
4Adam Grzelak101
88Paulina Kowalska101
3Katarzyna Rostek000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7John Casale011
88Tomasz Hildebrandt011
11Michał Chwistek101
6Karolina Gajewska101
4Mikołaj Całka000
13Andrzej Daleszczyk000
33Mikołaj Gramowski000
38Barbara Koczewska000
15Katarzyna Książek000
25Wojciech Malinowski000
79Agnieszka Szatanik000
44Joanna Szypulińska000
12Marshall Taylor000
99Jakub Wentland000
71Katarzyna Zawierucha000
17Łukasz Żynda000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 1.251.25
Atak 0.00
Strata 1.01
2 - 0Mateusz Dyda Łukasz Adamski 2.351.10
Strata 2.12
3 - 0Paulina Kowalska Mateusz Dyda 3.250.50
Strata 3.10
4 - 0Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 4.291.04
Strata 3.50
5 - 0Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 5.050.36
Strata 4.46
5 - 1Michał Chwistek John Casale 7.482.43
Strata 7.44
6 - 1Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 8.170.29
7 - 1Piotr Kliś Mateusz Dyda 9.361.19
Strata 8.36
Strata 8.44
Strata 9.17
8 - 1Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 10.270.51
Strata 9.44
9 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 11.170.50
Strata 10.50
10 - 1Stanisław Bogusławski Mateusz Dyda 12.110.54
Strata 11.26
Strata 11.40
Strata 11.55
11 - 1Stanisław Bogusławski Piotr Kliś 13.521.41
Strata 12.19
Timeout 12.44
Strata 13.25
Strata 13.29
11 - 2Karolina Gajewska Tomasz Hildebrandt 14.380.46
Strata 13.56
Strata 14.13
Strata 14.30
Strata 14.35
12 - 2Mikołaj Smogór Mateusz Dyda 19.144.36
Strata 15.16
Strata 15.30
Strata 15.57
Strata 18.51
13 - 2Maja Abgarowicz Mateusz Dyda 20.181.04
Strata 19.56
14 - 2Piotr Kliś Łukasz Adamski 20.500.32
Strata 20.37
15 - 2Piotr Kliś Filip Krynicki 22.041.14
Strata 21.15
Strata 21.51
16 - 2Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 23.020.58
Strata 22.17
17 - 2Łukasz Adamski Stanisław Bogusławski 24.201.18
Strata 23.14
Strata 23.33
Strata 23.39
Strata 24.06
Strata 24.14
18 - 2Piotr Kliś Filip Krynicki 25.281.08
Strata 25.03
19 - 2Adam Grzelak Łukasz Adamski 28.543.26
Strata 25.49
Strata 25.58
Strata 26.35
Strata 26.54
Strata 27.30
Strata 28.03
Strata 28.24
20 - 2Wiktoria Maruszczak Stanisław Bogusławski 29.250.31
Strata 29.04
21 - 2Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 30.381.13
22 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Filip Krynicki 31.451.07

Obsługa meczu: Michal Maik

Statystyki meczu

Grandmaster FlashUwaga Pies
Punkty: 22 2
Czas w ataku: 5.05 min (16.0 %) 26.40 min (84.0 %)
Czas w obronie: 26.40 min (84.0 %) 5.05 min (16.0 %)
Czas w ataku/punkt: 0.13 min 13.20 min
Czas w obronie/punkt: 13.20 min 0.13 min
Punkty w ataku: 2/2 (100.0 %) 2/22 (9.1 %)
Punkty w obronie: 20/22 (90.9 %) 0/2 (0.0 %)
Straty: 13 31
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 10

Historia meczów