WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash - 4hands    15 - 10

17.03.2013 17:45 na boisku 3 [WZIU 2012/13, O miejsca 1-6 Finały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
6Monika Maciejewska055
14Lucyna Gwarek325
88Paulina Kowalska134
32Wiktoria Maruszczak314
8Ewa Bańbuła-Dyda404
13Anna Puczyńska123
18Julia Biegańska022
29Maja Abgarowicz202
27Agata Dudzińska101
28Aleksandra Marczyńska000
3Katarzyna Rostek000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
5Katarzyna Sawicka336
3Grażyna Chlebicka426
19Sylwia Wróblewska134
42Agata Chojnowska011
26Magdalena Teperowska011
18Olga Jankowska101
80Ewa Jesionek101
47Marta Gąsiorowska000
25Matylda Gąsiorowska000
49Krystyna Jędzrzejewska-Szmek000
2Zuzanna Zichowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Wiktoria Maruszczak Lucyna Gwarek 1.101.10
Atak 0.00
Strata 0.22
Strata 0.33
1 - 1Olga Jankowska Katarzyna Sawicka 1.460.36
2 - 1Wiktoria Maruszczak Julia Biegańska 3.542.08
Strata 2.17
Strata 2.37
Strata 3.14
Strata 3.23
3 - 1Maja Abgarowicz Monika Maciejewska 4.571.03
Strata 4.34
4 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Anna Puczyńska 5.550.58
Strata 5.13
Strata 5.24
Strata 5.51
5 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Paulina Kowalska 9.263.31
Strata 6.45
Strata 7.03
Strata 7.18
Strata 7.34
Strata 7.43
Strata 8.02
Timeout 8.13
Strata 9.17
5 - 2Katarzyna Sawicka Grażyna Chlebicka 10.250.59
Strata 9.41
Strata 10.03
6 - 2Wiktoria Maruszczak Monika Maciejewska 10.390.14
7 - 2Anna Puczyńska Paulina Kowalska 11.200.41
Strata 11.05
8 - 2Maja Abgarowicz Julia Biegańska 12.221.02
Strata 11.55
9 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Wiktoria Maruszczak 13.070.45
Strata 12.38
9 - 3Ewa Jesionek Katarzyna Sawicka 13.590.52
Strata 13.19
Strata 13.55
9 - 4Grażyna Chlebicka Sylwia Wróblewska 14.410.42
Strata 14.26
9 - 5Katarzyna Sawicka Agata Chojnowska 15.160.35
Strata 14.59
10 - 5Agata Dudzińska Monika Maciejewska 16.100.54
10 - 6Grażyna Chlebicka Sylwia Wróblewska 17.291.19
Strata 16.38
Strata 16.58
11 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Lucyna Gwarek 18.491.20
Timeout 17.44
11 - 7Grażyna Chlebicka Katarzyna Sawicka 19.100.21
11 - 8Sylwia Wróblewska Magdalena Teperowska 20.401.30
Strata 19.42
Strata 19.50
Strata 20.27
12 - 8Lucyna Gwarek Monika Maciejewska 21.020.22
13 - 8Paulina Kowalska Anna Puczyńska 22.181.16
Strata 21.15
Strata 21.31
Strata 21.44
13 - 9Katarzyna Sawicka Grażyna Chlebicka 23.110.53
14 - 9Lucyna Gwarek Monika Maciejewska 24.321.21
Strata 23.36
Strata 23.43
14 - 10Grażyna Chlebicka Sylwia Wróblewska 24.500.18
15 - 10Lucyna Gwarek Paulina Kowalska 26.281.38
Strata 25.34
Strata 25.59

Obsługa meczu: Adam Tomczyk

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands
Punkty: 15 10
Czas w ataku: 11.54 min (45.0 %) 14.34 min (55.0 %)
Czas w obronie: 14.34 min (55.0 %) 11.54 min (45.0 %)
Czas w ataku/punkt: 0.47 min 1.27 min
Czas w obronie/punkt: 1.27 min 0.47 min
Punkty w ataku: 8/11 (72.7 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 3/11 (27.3 %)
Straty: 17 21
Timeouty: 1 1

Historia meczów