WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Zdobywcy Oskarów - Flight Club    17 - 16

02.02.2013 14:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2013, Grupa A]

Zdobywcy Oskarów
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Szymon Ciupak437
23Maciej Dziedzicki235
3Aleksandra Gajewska235
1Mirosław Maliszewski314
22Jakub Popowski314
5Marta Gielec033
95Jakub Frisz213
17Rafał Witczak011
21Michał Żyndżo011
6Aneta Kaflowska000
13Krzysztof Kowalski000
11Anna Lufniak000
15Paweł Sośnierz000
7Wiktor Tracz000
 
Flight Club
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
84Wojciech Rytel549
23Piotr Wiśniewski516
2Jakub Kucharczyk145
29Wojciech Starzewski415
7Anna Anchim022
40Maciej Parulski022
25Michał Drzewicz011
16Aleksandra Lisowska011
3Anna Pilarczyk101
81Sebastian Balcerzak000
70Piotr Biskupski000
9Paweł Ciułkowski000
1Marek Dębski000
30Agata Dudzińska000
6Maciej Janowski000
13Mariusz Joński000
27Maciej Skorupka000
11Adam Turek000
82Patryk Turkowski000
4Aleksandra Zbroch000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Dziedzicki Marta Gielec 1.401.40
Atak 0.00
1 - 1Wojciech Rytel Jakub Kucharczyk 2.000.20
2 - 1Aleksandra Gajewska Mirosław Maliszewski 2.200.20
2 - 2Wojciech Starzewski Maciej Parulski 4.001.40
3 - 2Jakub Frisz Szymon Ciupak 5.201.20
4 - 2Szymon Ciupak Jakub Popowski 6.201.00
4 - 3Jakub Kucharczyk Wojciech Rytel 7.000.40
4 - 4Anna Pilarczyk Wojciech Rytel 7.200.20
5 - 4Szymon Ciupak Maciej Dziedzicki 8.000.40
6 - 4Szymon Ciupak Aleksandra Gajewska 9.001.00
6 - 5Wojciech Starzewski Anna Anchim 9.200.20
7 - 5Mirosław Maliszewski Jakub Frisz 10.401.20
7 - 6Piotr Wiśniewski Wojciech Starzewski 11.200.40
8 - 6Jakub Popowski Szymon Ciupak 12.100.50
8 - 7Wojciech Starzewski Jakub Kucharczyk 12.200.10
9 - 7  Aleksandra Gajewska 12.300.10
9 - 8Piotr Wiśniewski Wojciech Rytel 13.401.10
9 - 9Wojciech Rytel Aleksandra Lisowska 15.402.00
10 - 9Mirosław Maliszewski Marta Gielec 16.100.30
11 - 9Szymon Ciupak Marta Gielec 17.000.50
12 - 9Jakub Frisz Michał Żyndżo 17.300.30
12 - 10Wojciech Starzewski Michał Drzewicz 18.000.30
13 - 10Jakub Popowski Aleksandra Gajewska 21.303.30
13 - 11Piotr Wiśniewski Jakub Kucharczyk 22.301.00
14 - 11Mirosław Maliszewski Rafał Witczak 24.302.00
14 - 12Wojciech Rytel Anna Anchim 25.000.30
14 - 13Wojciech Rytel Maciej Parulski 26.001.00
15 - 13Aleksandra Gajewska Maciej Dziedzicki 27.001.00
15 - 14Piotr Wiśniewski Wojciech Rytel 28.001.00
16 - 14Jakub Popowski Maciej Dziedzicki 29.001.00
16 - 15Piotr Wiśniewski Jakub Kucharczyk 29.100.10
16 - 16Wojciech Rytel Piotr Wiśniewski 29.500.40
17 - 16Maciej Dziedzicki Szymon Ciupak 30.050.15

Statystyki meczu

Zdobywcy OskarówFlight Club
Punkty: 17 16
Czas w ataku: 18.35 min (61.8 %) 11.30 min (38.2 %)
Czas w obronie: 11.30 min (38.2 %) 18.35 min (61.8 %)
Czas w ataku/punkt: 1.05 min 0.43 min
Czas w obronie/punkt: 0.43 min 1.05 min
Punkty w ataku: 13/17 (76.5 %) 12/16 (75.0 %)
Punkty w obronie: 4/16 (25.0 %) 4/17 (23.5 %)
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 5

Historia meczów