WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Zawierucha - Grandmaster Flash    10 - 12

23.02.2013 15:30 na boisku 2 [WZIU 2012/13, O miejsca 1-4]

Zawierucha
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
69Tomasz Koc505
14Lucyna Gwarek134
10Andrzej Holnicki123
13Michał Rogiński303
77Kamil Dąbrowski022
1Krzysztof Szlęzak022
24Karolina Radzimirska011
55Radosław Bronakowski000
66Tomasz Dłużniewski000
99Borys Ejryszew000
4Radosław Gaczyński000
57Ewa Grochowska000
23Agata Gryszczuk000
6Franciszek Holnicki000
82Anna Iwanek000
19Kamil Kindziuk000
32Anna Konczewska000
12Wojciech Pajączkowski000
65Oliwia Praszczałek000
5Antoni Rybiński000
15Emilia Samczyk000
38Dagmara Stawiarska000
3Magdalena Szwej000
96Adam Świderski000
31Konstanty Święcicki000
88Konstanty Święcicki000
16Michał Terecha000
7Jakub Towalski000
0Maciej Węgier000
11Marek Wieczorek000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
2Mateusz Dyda415
27Agata Dudzińska123
3Katarzyna Rostek213
20Artur Sieraj213
0Maja Abgarowicz022
25Mikołaj Maślanka112
24Filip Krynicki011
12Andrzej Dyśko101
28Łukasz Adamski000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
18Julia Biegańska000
46Stanisław Bogusławski000
14Wiktor Bojanowski000
54Kamil Caliński000
33Aleksandra Dyśko000
22Maciej Grabowski000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
38Radosław Lenczewski000
6Monika Maciejewska000
32Wiktoria Maruszczak000
13Anna Puczyńska000
9Cezary Szpadzik000
23Mikołaj Tomczuk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Lucyna Gwarek Kamil Dąbrowski 2.252.25
Atak 0.00
2 - 0Tomasz Koc Andrzej Holnicki 3.100.45
2 - 1Mateusz Dyda Agata Dudzińska 3.380.28
3 - 1Michał Rogiński Krzysztof Szlęzak 5.001.22
3 - 2Katarzyna Rostek Maja Abgarowicz 6.411.41
4 - 2Tomasz Koc Lucyna Gwarek 7.360.55
4 - 3Agata Dudzińska Artur Sieraj 8.160.40
4 - 4Artur Sieraj Mateusz Dyda 8.520.36
5 - 4Tomasz Koc Lucyna Gwarek 9.480.56
5 - 5    12.002.12
5 - 6Mikołaj Maślanka   12.300.30
6 - 6Michał Rogiński Kamil Dąbrowski 12.550.25
6 - 7Mateusz Dyda Katarzyna Rostek 15.072.12
6 - 8Mateusz Dyda Filip Krynicki 17.342.27
7 - 8Tomasz Koc Krzysztof Szlęzak 18.210.47
8 - 8Andrzej Holnicki Lucyna Gwarek 18.550.34
8 - 9Andrzej Dyśko Maja Abgarowicz 20.021.07
9 - 9Michał Rogiński Karolina Radzimirska 20.260.24
9 - 10Katarzyna Rostek Agata Dudzińska 21.100.44
9 - 11Artur Sieraj Mikołaj Maślanka 22.050.55
10 - 11Tomasz Koc Andrzej Holnicki 22.370.32
10 - 12Mateusz Dyda   25.152.38

Statystyki meczu

ZawieruchaGrandmaster Flash
Punkty: 10 12
Czas w ataku: 9.49 min (38.9 %) 15.26 min (61.1 %)
Czas w obronie: 15.26 min (61.1 %) 9.49 min (38.9 %)
Czas w ataku/punkt: 0.58 min 1.17 min
Czas w obronie/punkt: 1.17 min 0.58 min
Punkty w ataku: 7/11 (63.6 %) 8/11 (72.7 %)
Punkty w obronie: 3/11 (27.3 %) 4/11 (36.4 %)
Timeouty: 0 0

Historia meczów