WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Tłuste Dyski - Grandmaster Flash    9 - 21

15.12.2012 16:00 na boisku 1 [WZIU 2012/13, Grupa]

Tłuste Dyski
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
0Paweł Kozieradzki707
1Piotr Bartoszuk022
14Zofia Waliszewska022
12Łukasz Łysiak011
21Piotr Makuła011
9Cezary Olszewski011
15Damian Skrzypczyk011
5Katarzyna Wardaszko011
11Grzegorz Łubieński101
8Aleksandra Szymaniak101
2Ewa Balicka000
25Małgorzata Brecz000
4Karolina Dybowska000
99Maurycy Głębicki000
69Piotr Gorczyca000
16Łukasz Komar000
13Marta Krzyżanowska000
44Maciej Lorenc000
23Krzysztof Maj000
95Stanisław Rządzki000
7Nik Samborski000
6Agnieszka Szymaniak000
77Piotr Warzybok000
19Natalia Włodarczyk000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
38Radosław Lenczewski459
0Maja Abgarowicz336
28Łukasz Adamski336
3Katarzyna Rostek044
33Aleksandra Dyśko224
14Wiktor Bojanowski213
4Adam Grzelak303
27Agata Dudzińska022
8Ewa Bańbuła-Dyda000
18Julia Biegańska000
54Kamil Caliński000
16Mateusz Dyda000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
6Monika Maciejewska000
32Wiktoria Maruszczak000
13Anna Puczyńska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 2.202.20
Atak 0.00
0 - 2Radosław Lenczewski   2.360.16
0 - 3Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 3.361.00
0 - 4  Radosław Lenczewski 3.530.17
0 - 5Adam Grzelak Maja Abgarowicz 6.122.19
1 - 5Paweł Kozieradzki Zofia Waliszewska 6.560.44
2 - 5Paweł Kozieradzki Zofia Waliszewska 7.030.07
2 - 6Aleksandra Dyśko Katarzyna Rostek 7.220.19
3 - 6Paweł Kozieradzki Piotr Makuła 8.200.58
3 - 7Radosław Lenczewski Maja Abgarowicz 8.370.17
4 - 7Paweł Kozieradzki Piotr Bartoszuk 8.570.20
4 - 8Wiktor Bojanowski Radosław Lenczewski 9.080.11
5 - 8Paweł Kozieradzki Piotr Bartoszuk 9.290.21
5 - 9Wiktor Bojanowski Aleksandra Dyśko 9.450.16
5 - 10Łukasz Adamski Agata Dudzińska 10.430.58
5 - 11Łukasz Adamski Katarzyna Rostek 11.280.45
5 - 12Aleksandra Dyśko Łukasz Adamski 12.481.20
6 - 12Grzegorz Łubieński Katarzyna Wardaszko 13.491.01
6 - 13Adam Grzelak Aleksandra Dyśko 14.080.19
6 - 14Adam Grzelak Łukasz Adamski 14.490.41
7 - 14Aleksandra Szymaniak Cezary Olszewski 15.100.21
7 - 15Maja Abgarowicz Radosław Lenczewski 15.370.27
7 - 16Maja Abgarowicz Radosław Lenczewski 16.401.03
7 - 17Maja Abgarowicz Wiktor Bojanowski 17.040.24
7 - 18  Katarzyna Rostek 17.250.21
7 - 19  Katarzyna Rostek 18.220.57
8 - 19Paweł Kozieradzki Łukasz Łysiak 18.580.36
8 - 20  Agata Dudzińska 19.330.35
9 - 20Paweł Kozieradzki Damian Skrzypczyk 20.411.08
9 - 21Radosław Lenczewski Maja Abgarowicz 21.120.31

Statystyki meczu

Tłuste DyskiGrandmaster Flash
Punkty: 9 21
Czas w ataku: 18.10 min (85.7 %) 3.02 min (14.3 %)
Czas w obronie: 3.02 min (14.3 %) 18.10 min (85.7 %)
Czas w ataku/punkt: 2.01 min 0.08 min
Czas w obronie/punkt: 0.08 min 2.01 min
Punkty w ataku: 8/21 (38.1 %) 8/9 (88.9 %)
Punkty w obronie: 1/9 (11.1 %) 13/21 (61.9 %)
Timeouty: 0 0

Historia meczów