WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4handsKong    21 - 11

23.02.2013 12:30 na boisku 2 [WZIU 2012/13, Grupa]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
20Artur Sieraj437
14Wiktor Bojanowski516
18Julia Biegańska145
3Katarzyna Rostek235
22Maciej Grabowski044
25Mikołaj Maślanka404
27Agata Dudzińska123
9Cezary Szpadzik123
12Andrzej Dyśko112
0Maja Abgarowicz000
28Łukasz Adamski000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
46Stanisław Bogusławski000
54Kamil Caliński000
2Mateusz Dyda000
33Aleksandra Dyśko000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
38Radosław Lenczewski000
6Monika Maciejewska000
32Wiktoria Maruszczak000
13Anna Puczyńska000
23Mikołaj Tomczuk000
 
4handsKong
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
3Grażyna Chlebicka617
18Olga Jankowska101
42Agata Chojnowska000
0Zuzanna Cichowska000
2Adam Kadenaci000
7Oskar Kozłowski000
17Jan Kryciński000
10Michał Kryciński000
11Antoni Moroz000
12Adrian Sroka000
37Piotr Szejko000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Maślanka Maciej Grabowski 0.150.15
Atak 0.00
2 - 0Cezary Szpadzik Katarzyna Rostek 1.100.55
2 - 1Olga Jankowska   2.451.35
3 - 1Wiktor Bojanowski Artur Sieraj 4.001.15
3 - 2Grażyna Chlebicka   4.300.30
4 - 2Wiktor Bojanowski Agata Dudzińska 4.400.10
4 - 3    5.300.50
5 - 3Julia Biegańska   7.051.35
5 - 4Grażyna Chlebicka   7.200.15
6 - 4Katarzyna Rostek Maciej Grabowski 7.550.35
6 - 5Grażyna Chlebicka   8.200.25
7 - 5Callahan Agata Dudzińska 8.450.25
8 - 5Agata Dudzińska Wiktor Bojanowski 9.350.50
9 - 5Wiktor Bojanowski Andrzej Dyśko 9.550.20
9 - 6Grażyna Chlebicka   10.150.20
10 - 6Artur Sieraj Maciej Grabowski 11.100.55
10 - 7    14.002.50
11 - 7Artur Sieraj Cezary Szpadzik 14.300.30
12 - 7Mikołaj Maślanka Artur Sieraj 15.000.30
12 - 8Grażyna Chlebicka   15.300.30
13 - 8  Katarzyna Rostek 16.000.30
14 - 8Wiktor Bojanowski Artur Sieraj 17.251.25
14 - 9  Grażyna Chlebicka 17.400.15
15 - 9Wiktor Bojanowski Julia Biegańska 18.000.20
16 - 9Andrzej Dyśko Julia Biegańska 18.300.30
16 - 10    19.200.50
17 - 10Mikołaj Maślanka Maciej Grabowski 20.000.40
18 - 10Mikołaj Maślanka Katarzyna Rostek 21.001.00
18 - 11Grażyna Chlebicka   21.500.50
19 - 11Artur Sieraj Cezary Szpadzik 22.200.30
20 - 11Katarzyna Rostek Julia Biegańska 23.301.10
21 - 11Artur Sieraj Julia Biegańska 23.450.15

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4handsKong
Punkty: 21 11
Czas w ataku: 7.40 min (32.3 %) 16.05 min (67.7 %)
Czas w obronie: 16.05 min (67.7 %) 7.40 min (32.3 %)
Czas w ataku/punkt: 0.21 min 1.27 min
Czas w obronie/punkt: 1.27 min 0.21 min
Punkty w ataku: 12/12 (100.0 %) 11/20 (55.0 %)
Punkty w obronie: 9/20 (45.0 %) 0/12 (0.0 %)
Timeouty: 0 0

Historia meczów