WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4hands    15 - 7

16.09.2012 11:15 na boisku 2 [Warszawska Liga Ultimate 2012, O miejsca 1-4]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
33Aleksandra Dyśko437
46Stanisław Bogusławski325
20Artur Sieraj314
38Radosław Lenczewski123
12Andrzej Dyśko202
3Julia Biegańska011
14Wiktor Bojanowski011
54Kamil Caliński011
4Adam Grzelak011
26Piotr Kliś011
41Karolina Tudelska011
92Łukasz Adamski000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
27Agata Dudzińska000
22Maciej Grabowski000
88Paulina Kowalska000
24Filip Krynicki000
6Monika Maciejewska000
32Wiktoria Maruszczak000
25Grzegorz Nowakowski000
13Anna Puczyńska000
11Mikołaj Smogór000
2Wojciech Starzewski000
9Cezary Szpadzik000
81Łukasz Szumowicz000
7Piotr Wojciechowski000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
34Michele Corbetta314
19Sylwia Wróblewska123
15Marcin Goss112
11Antoni Moroz112
56Marcin Gecow011
10Michał Kryciński011
69Adam Małek101
8Zbigniew Braniecki000
3Grażyna Chlebicka000
43Zuzanna Cichowska000
42Małgorzata Gajda000
25Matylda Gąsiorowska000
73Michał Gołębiowski000
18Olga Jankowska000
80Ewa Jesionek000
2Adam Kadenaci000
7Oskar Kozłowski000
17Jan Kryciński000
21Adam Kulpa000
36Klara Piechowska000
6Piotr Polatowski000
64Robert Puźniak000
5Katarzyna Sawicka000
16Ada Serafin000
12Adrian Sroka000
37Piotr Szejko000
26Magdalena Teperowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Aleksandra Dyśko Julia Biegańska 2.002.00
Atak 0.00
1 - 1Adam Małek Marcin Goss 4.002.00
1 - 2Michele Corbetta Sylwia Wróblewska 5.001.00
2 - 2Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 8.003.00
3 - 2Aleksandra Dyśko Kamil Caliński 12.004.00
3 - 3Marcin Goss Antoni Moroz 15.003.00
Timeout 12.00
4 - 3Andrzej Dyśko Stanisław Bogusławski 17.002.00
5 - 3Radosław Lenczewski Adam Grzelak 20.003.00
6 - 3Aleksandra Dyśko Stanisław Bogusławski 22.002.00
7 - 3Artur Sieraj Karolina Tudelska 26.004.00
8 - 3Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 31.005.00
Timeout 28.00
9 - 3Aleksandra Dyśko Artur Sieraj 33.002.00
10 - 3Artur Sieraj Piotr Kliś 36.003.00
11 - 3Andrzej Dyśko Radosław Lenczewski 39.003.00
11 - 4Michele Corbetta Sylwia Wróblewska 43.004.00
11 - 5Antoni Moroz Michał Kryciński 47.004.00
11 - 6Sylwia Wróblewska Michele Corbetta 50.003.00
12 - 6  Wiktor Bojanowski 52.002.00
12 - 7Michele Corbetta Marcin Gecow 55.003.00
13 - 7  Aleksandra Dyśko 56.001.00
14 - 7Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 57.001.00
15 - 7Artur Sieraj   59.002.00

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands
Punkty: 15 7
Czas w ataku: 18.00 min (30.5 %) 41.00 min (69.5 %)
Czas w obronie: 41.00 min (69.5 %) 18.00 min (30.5 %)
Czas w ataku/punkt: 1.12 min 5.51 min
Czas w obronie/punkt: 5.51 min 1.12 min
Punkty w ataku: 5/8 (62.5 %) 4/14 (28.6 %)
Punkty w obronie: 10/14 (71.4 %) 3/8 (37.5 %)
Timeouty: 1 1

Historia meczów