WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash Patat - muJAHedini dysku    15 - 12

18.03.2012 15:10 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, O 5. miejsce]

Grandmaster Flash Patat
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
26Piotr Kliś505
16Mateusz Dyda134
25Grzegorz Nowakowski314
20Artur Sieraj314
13Anna Puczyńska033
7Piotr Wojciechowski123
4Adam Grzelak213
14Wiktor Bojanowski011
27Agata Dudzińska011
88Paulina Kowalska011
3Katarzyna Rostek011
19Anna Anchim000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Piotr Latoszewski505
10Stanisław Grzywalski033
29Edgar Dybiński213
12Agata Wiejak213
69Maciej Danielewski022
8Aleksander Redwan022
2Anna Bronowska112
33Maciej Antoniak011
6Małgorzata Rożek011
7Maciej Kalisiak101
42Julian Liwszic101
0Michał Orkan-Łęcki000
45Ewa Potoręcka000
49Martyna Stankiewicz000
28Agnieszka Żwirko-Niwińska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Grzegorz Nowakowski Katarzyna Rostek 0.500.50
Atak 0.00
1 - 1Agata Wiejak Stanisław Grzywalski 3.062.16
Strata 1.43
Strata 1.53
2 - 1Piotr Kliś Artur Sieraj 3.190.13
3 - 1Adam Grzelak Piotr Wojciechowski 4.160.57
Strata 4.06
3 - 2Julian Liwszic Maciej Antoniak 4.290.13
4 - 2Piotr Wojciechowski Grzegorz Nowakowski 5.301.01
4 - 3Piotr Latoszewski Maciej Danielewski 5.580.28
5 - 3Piotr Kliś Anna Puczyńska 6.390.41
5 - 4Maciej Kalisiak Małgorzata Rożek 8.211.42
5 - 5Edgar Dybiński Stanisław Grzywalski 8.440.23
Strata 8.40
6 - 5Artur Sieraj Wiktor Bojanowski 9.100.26
6 - 6Piotr Latoszewski Stanisław Grzywalski 10.301.20
7 - 6Piotr Kliś Anna Puczyńska 13.583.28
Timeout 10.39
Strata 11.15
Strata 12.29
Strata 12.38
Strata 13.10
8 - 6Grzegorz Nowakowski Adam Grzelak 16.102.12
Strata 14.56
Strata 15.36
Strata 16.09
8 - 7Anna Bronowska Edgar Dybiński 18.051.55
Strata 16.54
Strata 17.34
Strata 18.02
9 - 7Artur Sieraj Anna Puczyńska 18.550.50
Strata 18.05
9 - 8Piotr Latoszewski Agata Wiejak 20.041.09
Strata 19.12
Strata 19.42
9 - 9Piotr Latoszewski Aleksander Redwan 20.430.39
Strata 20.13
10 - 9Mateusz Dyda Paulina Kowalska 21.320.49
11 - 9Grzegorz Nowakowski Mateusz Dyda 22.401.08
Strata 22.37
11 - 10Edgar Dybiński Aleksander Redwan 26.073.27
Strata 23.17
Strata 23.56
Strata 24.04
Strata 25.09
Strata 25.35
Strata 25.38
12 - 10Artur Sieraj Mateusz Dyda 26.350.28
13 - 10Piotr Kliś Piotr Wojciechowski 28.382.03
Strata 27.21
Strata 27.34
Strata 28.06
13 - 11Agata Wiejak Anna Bronowska 29.010.23
14 - 11Piotr Kliś Agata Dudzińska 29.290.28
14 - 12Piotr Latoszewski Maciej Danielewski 29.440.15
15 - 12Adam Grzelak Mateusz Dyda 31.361.52
Strata 30.09
Strata 30.18

Obsługa meczu: Daniel Orzeł

Statystyki meczu

Grandmaster Flash PatatmuJAHedini dysku
Punkty: 15 12
Czas w ataku: 12.08 min (38.4 %) 19.28 min (61.6 %)
Czas w obronie: 19.28 min (61.6 %) 12.08 min (38.4 %)
Czas w ataku/punkt: 0.48 min 1.37 min
Czas w obronie/punkt: 1.37 min 0.48 min
Punkty w ataku: 11/13 (84.6 %) 10/14 (71.4 %)
Punkty w obronie: 4/14 (28.6 %) 2/13 (15.4 %)
Straty: 13 16
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 8 8

Historia meczów