WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

FLOW Wratislavia - Grandmaster Flash Rabarbar    13 - 15

18.03.2012 13:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, Grupa E]

FLOW Wratislavia
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Dariusz Urbanik527
0Michał Dul235
10Marcin Bielewski224
33Alicja Stebińska033
34Marta Uryniak202
83Tomasz Zatoń202
1Monika Pawlak011
19Bartłomiej Specjał011
4Tomasz Staszkiewicz011
88Katarzyna Behnke000
2Łukasz Glanc000
27Kamil Krupiński000
7Krzysztof Lipiński000
69Grzegorz Matusiak000
8Maurycy Miszczak000
23Katarzyna Nowak000
25Martyna Rusak000
38Monika Sadowska000
5Sara Sitko000
44Elżbieta Sławińska000
 
Grandmaster Flash Rabarbar
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
32Wiktoria Maruszczak145
46Stanisław Bogusławski325
11Mikołaj Smogór415
24Filip Krynicki224
8Ewa Bańbuła-Dyda314
28Łukasz Adamski033
6Monika Maciejewska022
12Andrzej Dyśko101
38Radosław Lenczewski101
33Aleksandra Dyśko000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Michał Dul Alicja Stebińska 0.570.57
Atak 0.00
Strata 0.48
1 - 1Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 1.200.23
2 - 1Marta Uryniak Dariusz Urbanik 1.510.31
3 - 1Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 3.311.40
Strata 2.32
Strata 2.45
Strata 3.10
3 - 2Filip Krynicki Wiktoria Maruszczak 3.570.26
3 - 3Andrzej Dyśko Monika Maciejewska 5.141.17
Strata 4.22
3 - 4Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 5.590.45
Strata 5.39
4 - 4Tomasz Zatoń Michał Dul 9.053.06
Strata 6.23
Strata 6.30
Strata 7.04
Strata 7.29
Strata 7.57
Strata 8.02
Timeout 8.25
4 - 5Filip Krynicki Wiktoria Maruszczak 10.521.47
5 - 5Marcin Bielewski Dariusz Urbanik 12.231.31
Strata 11.22
Strata 12.18
5 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 13.050.42
6 - 6Marta Uryniak Tomasz Staszkiewicz 13.390.34
6 - 7Stanisław Bogusławski Wiktoria Maruszczak 14.250.46
Strata 13.58
Strata 13.58
Strata 14.05
Strata 14.19
7 - 7Dariusz Urbanik Marcin Bielewski 15.391.14
Strata 14.53
Strata 15.03
7 - 8Ewa Bańbuła-Dyda Stanisław Bogusławski 15.580.19
8 - 8Dariusz Urbanik Alicja Stebińska 16.560.58
8 - 9Mikołaj Smogór Ewa Bańbuła-Dyda 17.180.22
9 - 9Marcin Bielewski Monika Pawlak 18.110.53
9 - 10Wiktoria Maruszczak Łukasz Adamski 18.280.17
10 - 10Dariusz Urbanik Michał Dul 19.250.57
Strata 18.49
Strata 19.09
10 - 11Ewa Bańbuła-Dyda Stanisław Bogusławski 19.590.34
11 - 11Michał Dul Marcin Bielewski 21.361.37
Strata 20.20
Strata 21.06
11 - 12Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 22.080.32
12 - 12Dariusz Urbanik Alicja Stebińska 23.421.34
Strata 22.27
Strata 22.42
Strata 23.00
Strata 23.17
12 - 13Mikołaj Smogór Filip Krynicki 24.080.26
12 - 14Stanisław Bogusławski Wiktoria Maruszczak 24.390.31
Strata 24.35
13 - 14Tomasz Zatoń Michał Dul 24.550.16
13 - 15Stanisław Bogusławski Filip Krynicki 25.360.41

Obsługa meczu: Daniel Orzeł

Statystyki meczu

FLOW WratislaviaGrandmaster Flash Rabarbar
Punkty: 13 15
Czas w ataku: 15.44 min (61.5 %) 9.52 min (38.5 %)
Czas w obronie: 9.52 min (38.5 %) 15.44 min (61.5 %)
Czas w ataku/punkt: 1.12 min 0.39 min
Czas w obronie/punkt: 0.39 min 1.12 min
Punkty w ataku: 11/14 (78.6 %) 12/14 (85.7 %)
Punkty w obronie: 2/14 (14.3 %) 3/14 (21.4 %)
Straty: 16 13
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 11

Historia meczów