English Polski
Zaloguj się

Grandmaster Flash Rabarbar - Grandmaster Flash Patat    19 - 13

18.03.2012 09:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, Grupa E]

Grandmaster Flash Rabarbar
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór257
28Łukasz Adamski145
46Stanisław Bogusławski505
32Wiktoria Maruszczak505
6Monika Maciejewska134
33Aleksandra Dyśko033
12Andrzej Dyśko123
24Filip Krynicki123
38Radosław Lenczewski202
8Ewa Bańbuła-Dyda101
2Wojciech Starzewski000
 
Grandmaster Flash Patat
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
25Grzegorz Nowakowski437
16Mateusz Dyda426
20Artur Sieraj213
88Paulina Kowalska022
3Katarzyna Rostek022
27Agata Dudzińska112
13Anna Puczyńska112
26Piotr Kliś011
7Piotr Wojciechowski101
19Anna Anchim000
14Wiktor Bojanowski000
4Adam Grzelak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Mateusz Dyda Grzegorz Nowakowski 1.511.51
Atak 0.00
0 - 2Mateusz Dyda Grzegorz Nowakowski 2.390.48
1 - 2Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 2.470.08
2 - 2Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 3.210.34
3 - 2Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 3.360.15
4 - 2Mikołaj Smogór Filip Krynicki 4.090.33
4 - 3Mateusz Dyda Artur Sieraj 6.021.53
Strata 4.48
Strata 5.06
5 - 3Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 6.270.25
6 - 3Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 7.451.18
Strata 7.33
7 - 3Wiktoria Maruszczak Łukasz Adamski 8.280.43
Strata 8.19
8 - 3Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 9.080.40
Strata 8.36
Strata 9.04
8 - 4Grzegorz Nowakowski Agata Dudzińska 9.410.33
Timeout 9.08
8 - 5Artur Sieraj Katarzyna Rostek 10.461.05
Strata 10.01
9 - 5Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 12.221.36
Strata 11.09
Strata 11.30
Strata 11.45
Strata 11.58
9 - 6Agata Dudzińska Mateusz Dyda 13.190.57
10 - 6Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 14.551.36
Strata 14.02
Strata 14.28
11 - 6Filip Krynicki Andrzej Dyśko 15.320.37
Strata 15.27
12 - 6Wiktoria Maruszczak Andrzej Dyśko 16.511.19
Strata 15.47
Strata 16.28
Strata 16.45
13 - 6Stanisław Bogusławski Filip Krynicki 18.011.10
Strata 17.44
14 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 19.101.09
Strata 18.47
14 - 7Grzegorz Nowakowski Katarzyna Rostek 19.560.46
14 - 8Anna Puczyńska Mateusz Dyda 20.360.40
Strata 20.16
15 - 8Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 20.560.20
15 - 9Mateusz Dyda Paulina Kowalska 21.120.16
16 - 9Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 21.490.37
Strata 21.20
Strata 21.39
17 - 9Andrzej Dyśko Aleksandra Dyśko 22.350.46
Strata 22.11
17 - 10Piotr Wojciechowski Piotr Kliś 23.030.28
18 - 10Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 24.121.09
Strata 23.26
Strata 24.00
18 - 11Artur Sieraj Grzegorz Nowakowski 24.270.15
19 - 11Monika Maciejewska Aleksandra Dyśko 24.430.16
19 - 12Grzegorz Nowakowski Anna Puczyńska 24.590.16
19 - 13Grzegorz Nowakowski Paulina Kowalska 25.570.58
Strata 25.26

Obsługa meczu: Daniel Orzeł

Statystyki meczu

Grandmaster Flash RabarbarGrandmaster Flash Patat
Punkty: 19 13
Czas w ataku: 9.38 min (37.1 %) 16.19 min (62.9 %)
Czas w obronie: 16.19 min (62.9 %) 9.38 min (37.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.30 min 1.15 min
Czas w obronie/punkt: 1.15 min 0.30 min
Punkty w ataku: 8/12 (66.7 %) 9/20 (45.0 %)
Punkty w obronie: 11/20 (55.0 %) 4/12 (33.3 %)
Straty: 11 15
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 12 10

Historia meczów