WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash Patat - BC Kosmodysk    16 - 10

17.03.2012 14:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, Grupa B]

Grandmaster Flash Patat
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
16Mateusz Dyda527
20Artur Sieraj527
13Anna Puczyńska145
25Grzegorz Nowakowski213
7Piotr Wojciechowski213
19Anna Anchim022
27Agata Dudzińska022
4Adam Grzelak011
88Paulina Kowalska011
26Piotr Kliś101
14Wiktor Bojanowski000
3Katarzyna Rostek000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
27Ryszard Łuczyn134
44Łukasz Bareja213
21Stanisław Stupkiewicz303
14Kalina Karwowska022
99Wojciech Wilk022
25Mikołaj Maślanka112
11Jan Madej011
2Jan Chołoniewski101
69Karol Herszfeld101
17Kalina Wilk101
33Ewa Chudzyńska000
12Anna Stachowiak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Artur Sieraj Anna Puczyńska 2.242.24
Atak 0.00
Strata 0.43
Strata 0.58
Strata 1.26
Strata 1.47
1 - 1Stanisław Stupkiewicz Kalina Karwowska 3.421.18
Strata 3.02
Strata 3.03
Strata 3.03
Strata 3.05
1 - 2Stanisław Stupkiewicz Ryszard Łuczyn 4.080.26
Strata 3.59
2 - 2Artur Sieraj Anna Puczyńska 5.361.28
Strata 4.27
Strata 5.34
3 - 2Artur Sieraj Mateusz Dyda 6.290.53
Strata 6.12
4 - 2Mateusz Dyda Anna Puczyńska 7.481.19
Strata 7.46
5 - 2Mateusz Dyda Artur Sieraj 8.110.23
Strata 8.08
6 - 2Artur Sieraj Piotr Wojciechowski 9.481.37
6 - 3Mikołaj Maślanka Łukasz Bareja 9.570.09
Strata 9.48
7 - 3Anna Puczyńska Grzegorz Nowakowski 10.160.19
8 - 3Piotr Wojciechowski Anna Puczyńska 10.380.22
Strata 10.30
9 - 3Grzegorz Nowakowski Agata Dudzińska 11.381.00
Strata 11.37
10 - 3Grzegorz Nowakowski Paulina Kowalska 12.591.21
Timeout 11.52
Strata 12.53
10 - 4Stanisław Stupkiewicz Ryszard Łuczyn 14.131.14
11 - 4Piotr Wojciechowski Mateusz Dyda 16.142.01
12 - 4Mateusz Dyda Agata Dudzińska 17.000.46
Strata 16.59
13 - 4Mateusz Dyda Adam Grzelak 18.021.02
Strata 18.01
13 - 5Karol Herszfeld Jan Madej 18.280.26
13 - 6Kalina Wilk Kalina Karwowska 19.150.47
Strata 19.12
14 - 6Mateusz Dyda Artur Sieraj 19.290.14
15 - 6Artur Sieraj Anna Anchim 20.210.52
16 - 6Piotr Kliś Anna Anchim 20.570.36
Strata 20.21
Strata 20.56
16 - 7Jan Chołoniewski Ryszard Łuczyn 21.310.34
Strata 21.09
Strata 21.10
16 - 8Łukasz Bareja Wojciech Wilk 24.052.34
Strata 21.52
Strata 22.02
Strata 23.07
16 - 9Łukasz Bareja Wojciech Wilk 24.270.22
Strata 24.26
16 - 10Ryszard Łuczyn Mikołaj Maślanka 25.341.07
Strata 24.42

Obsługa meczu: Woźniak Daniel

Statystyki meczu

Grandmaster Flash PatatBC Kosmodysk
Punkty: 16 10
Czas w ataku: 11.42 min (45.8 %) 13.52 min (54.2 %)
Czas w obronie: 13.52 min (54.2 %) 11.42 min (45.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.43 min 1.23 min
Czas w obronie/punkt: 1.23 min 0.43 min
Punkty w ataku: 5/10 (50.0 %) 5/16 (31.3 %)
Punkty w obronie: 11/16 (68.8 %) 5/10 (50.0 %)
Straty: 12 16
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 12 12

Historia meczów