WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash Rabarbar - Astro Disco    18 - 12

17.03.2012 16:30 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, Grupa A]

Grandmaster Flash Rabarbar
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
6Monika Maciejewska077
11Mikołaj Smogór516
46Stanisław Bogusławski415
28Łukasz Adamski134
38Radosław Lenczewski224
33Aleksandra Dyśko033
2Wojciech Starzewski303
24Filip Krynicki112
8Ewa Bańbuła-Dyda101
12Andrzej Dyśko000
32Wiktoria Maruszczak000
 
Astro Disco
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
0Arkadiusz Kaczmarek527
92Filip Stępniak426
72Anna Łukasik033
77Michał Chojnacki022
67Ada Kodzik112
37Piotr Nowacki011
44Dawid Schmidt011
9Łukasz Kożuchowski101
85Elwira Piekart101
33Aleksander Bannach000
48Marcin Koszykowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Łukasz Kożuchowski Filip Stępniak 1.001.00
Atak 0.00
Strata 0.35
1 - 1Wojciech Starzewski Monika Maciejewska 1.170.17
1 - 2Arkadiusz Kaczmarek Anna Łukasik 2.351.18
1 - 3Arkadiusz Kaczmarek Piotr Nowacki 5.072.32
Strata 3.34
Strata 3.57
Strata 4.37
2 - 3Łukasz Adamski Aleksandra Dyśko 5.590.52
2 - 4Filip Stępniak Anna Łukasik 7.021.03
Strata 6.22
Strata 6.37
3 - 4Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 7.460.44
4 - 4Callahan Mikołaj Smogór 8.200.34
Strata 8.08
5 - 4Stanisław Bogusławski Filip Krynicki 9.000.40
Timeout 8.20
5 - 5Arkadiusz Kaczmarek Anna Łukasik 9.180.18
6 - 5Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 10.020.44
6 - 6Filip Stępniak Arkadiusz Kaczmarek 10.340.32
6 - 7Filip Stępniak Ada Kodzik 12.131.39
Strata 11.13
Strata 11.27
Strata 11.58
7 - 7Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 12.510.38
8 - 7Wojciech Starzewski Monika Maciejewska 13.360.45
Strata 13.16
9 - 7Wojciech Starzewski Łukasz Adamski 14.461.10
Strata 14.29
9 - 8Elwira Piekart Michał Chojnacki 15.230.37
10 - 8Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 17.081.45
11 - 8Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 17.360.28
Strata 17.18
11 - 9Ada Kodzik Michał Chojnacki 17.570.21
11 - 10Arkadiusz Kaczmarek Filip Stępniak 18.250.28
Strata 18.23
12 - 10Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 19.050.40
13 - 10Mikołaj Smogór Monika Maciejewska 20.371.32
Strata 19.29
Strata 19.48
Strata 20.12
14 - 10Filip Krynicki Łukasz Adamski 21.110.34
Strata 21.10
15 - 10Mikołaj Smogór Monika Maciejewska 21.430.32
Strata 21.28
16 - 10Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 22.561.13
Strata 21.52
17 - 10Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 23.430.47
Strata 23.16
17 - 11Arkadiusz Kaczmarek Dawid Schmidt 23.550.12
18 - 11Radosław Lenczewski Monika Maciejewska 24.090.14
18 - 12Filip Stępniak Arkadiusz Kaczmarek 25.141.05
Strata 24.29
Strata 24.54

Obsługa meczu: Daniel Orzeł

Statystyki meczu

Grandmaster Flash RabarbarAstro Disco
Punkty: 18 12
Czas w ataku: 11.33 min (45.8 %) 13.41 min (54.2 %)
Czas w obronie: 13.41 min (54.2 %) 11.33 min (45.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.38 min 1.08 min
Czas w obronie/punkt: 1.08 min 0.38 min
Punkty w ataku: 8/12 (66.7 %) 8/18 (44.4 %)
Punkty w obronie: 10/18 (55.6 %) 4/12 (33.3 %)
Straty: 8 15
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 12 9

Historia meczów