WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Freezebeatz - Grandmaster Flash Rabarbar    7 - 20

17.03.2012 12:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, Grupa A]

Freezebeatz
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
44Maciej Stolecki303
97Arkadiusz Błaszczak112
21Aleksandra Stolecka112
3Piotr Maślanka202
7Dominik Jasielonis011
18Aldona Krysiak011
33Patrycja Paczyńska-Jasińska011
77Jan Szczyra011
25Łukasz Warchoł011
5Łukasz Adam000
55Marta Kwapień000
13Mateusz Stępniak000
8Zuzanna Walkarz000
84Tomasz Ziemblicki000
 
Grandmaster Flash Rabarbar
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
2Wojciech Starzewski617
33Aleksandra Dyśko156
28Łukasz Adamski516
11Mikołaj Smogór145
46Stanisław Bogusławski224
32Wiktoria Maruszczak123
24Filip Krynicki022
8Ewa Bańbuła-Dyda112
12Andrzej Dyśko112
6Monika Maciejewska112
38Radosław Lenczewski101
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 0.500.50
Atak 0.00
Strata 0.25
0 - 2Stanisław Bogusławski Wiktoria Maruszczak 1.350.45
Strata 1.19
0 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 3.231.48
Strata 1.57
Strata 2.19
Strata 3.22
0 - 4Aleksandra Dyśko Andrzej Dyśko 4.190.56
Strata 4.16
1 - 4Maciej Stolecki Aldona Krysiak 4.320.13
1 - 5Wiktoria Maruszczak Monika Maciejewska 4.490.17
2 - 5Aleksandra Stolecka Patrycja Paczyńska-Jasińska 6.301.41
Strata 5.07
Strata 5.33
Strata 6.00
Strata 6.19
3 - 5Piotr Maślanka Jan Szczyra 8.211.51
Strata 6.51
Strata 7.20
Strata 7.41
3 - 6Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 9.431.22
Strata 8.41
Strata 9.18
4 - 6Maciej Stolecki Dominik Jasielonis 10.511.08
5 - 6Piotr Maślanka Arkadiusz Błaszczak 11.280.37
Strata 11.16
5 - 7Łukasz Adamski Ewa Bańbuła-Dyda 11.450.17
5 - 8Wojciech Starzewski Filip Krynicki 12.150.30
Strata 12.07
6 - 8Arkadiusz Błaszczak Aleksandra Stolecka 12.360.21
6 - 9Łukasz Adamski Aleksandra Dyśko 13.391.03
6 - 10Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 15.512.12
Strata 14.00
Strata 14.16
Timeout 14.30
Strata 15.01
6 - 11Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 17.151.24
Strata 17.03
6 - 12Andrzej Dyśko Mikołaj Smogór 18.181.03
Strata 17.38
7 - 12Maciej Stolecki Łukasz Warchoł 19.170.59
7 - 13Wojciech Starzewski Mikołaj Smogór 20.401.23
Strata 19.48
Strata 20.11
7 - 14Wojciech Starzewski Wiktoria Maruszczak 21.110.31
Strata 20.50
7 - 15Wojciech Starzewski Mikołaj Smogór 22.000.49
Strata 21.39
7 - 16Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 22.280.28
Strata 22.18
7 - 17Łukasz Adamski Stanisław Bogusławski 23.190.51
Strata 22.52
7 - 18Monika Maciejewska Mikołaj Smogór 24.030.44
Strata 23.45
7 - 19Łukasz Adamski Wojciech Starzewski 24.410.38
7 - 20Łukasz Adamski Filip Krynicki 25.571.16

Obsługa meczu: Michał Kowalski

Statystyki meczu

FreezebeatzGrandmaster Flash Rabarbar
Punkty: 7 20
Czas w ataku: 19.07 min (73.7 %) 6.50 min (26.3 %)
Czas w obronie: 6.50 min (26.3 %) 19.07 min (73.7 %)
Czas w ataku/punkt: 2.43 min 0.20 min
Czas w obronie/punkt: 0.20 min 2.43 min
Punkty w ataku: 5/20 (25.0 %) 5/7 (71.4 %)
Punkty w obronie: 2/7 (28.6 %) 15/20 (75.0 %)
Straty: 20 9
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 12

Historia meczów