WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash Rabarbar - Flight Club    19 - 4

17.03.2012 08:30 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2012, Grupa A]

Grandmaster Flash Rabarbar
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski617
28Łukasz Adamski156
11Mikołaj Smogór336
6Monika Maciejewska134
2Wojciech Starzewski314
8Ewa Bańbuła-Dyda213
32Wiktoria Maruszczak022
33Aleksandra Dyśko112
24Filip Krynicki202
12Andrzej Dyśko011
38Radosław Lenczewski011
 
Flight Club
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Paweł Ciułkowski112
25Michał Drzewicz011
12Mirosław Maliszewski011
23Piotr Wiśniewski011
13Mariusz Joński101
84Wojciech Rytel101
82Patryk Turkowski101
0Maja Abgarowicz000
2Jakub Kucharczyk000
40Maciej Parulski000
3Anna Pilarczyk000
8Magdalena Rychard000
27Maciej Skorupka000
11Adam Turek000
44Aneta Wawrzyńczak000
4Aleksandra Zbroch000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 0.180.18
Atak 0.00
Strata 0.14
2 - 0Stanisław Bogusławski Wojciech Starzewski 0.550.37
Strata 0.40
2 - 1Paweł Ciułkowski Piotr Wiśniewski 1.360.41
3 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Łukasz Adamski 1.570.21
4 - 1Filip Krynicki Radosław Lenczewski 2.440.47
Strata 2.19
5 - 1Mikołaj Smogór Wiktoria Maruszczak 7.505.06
Strata 3.13
Strata 3.22
Strata 3.47
Strata 4.07
Strata 4.34
Strata 5.07
Timeout 5.29
Strata 6.31
Strata 6.48
Strata 7.22
6 - 1Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 8.300.40
Strata 8.17
7 - 1Aleksandra Dyśko Andrzej Dyśko 11.232.53
Strata 9.26
Strata 10.44
Strata 11.09
7 - 2Wojciech Rytel Paweł Ciułkowski 11.510.28
8 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Stanisław Bogusławski 13.271.36
Strata 12.15
Strata 12.22
Strata 12.31
Strata 12.37
Strata 12.49
Strata 13.24
8 - 3Patryk Turkowski Mirosław Maliszewski 13.590.32
9 - 3Stanisław Bogusławski Monika Maciejewska 14.320.33
10 - 3Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 16.201.48
Strata 15.03
Strata 15.17
Strata 15.59
11 - 3Wojciech Starzewski Łukasz Adamski 17.271.07
Strata 16.43
Strata 17.15
12 - 3Wojciech Starzewski Łukasz Adamski 18.050.38
13 - 3Filip Krynicki Monika Maciejewska 19.291.24
Strata 19.06
14 - 3Wojciech Starzewski Ewa Bańbuła-Dyda 21.101.41
Strata 20.30
Strata 20.51
15 - 3Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 22.131.03
Strata 21.33
Strata 21.59
Strata 22.05
16 - 3Stanisław Bogusławski Wiktoria Maruszczak 22.500.37
Strata 22.32
17 - 3Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 23.460.56
Strata 23.23
17 - 4Mariusz Joński Michał Drzewicz 24.150.29
18 - 4Monika Maciejewska Aleksandra Dyśko 24.380.23
19 - 4Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 25.471.09
Strata 25.37
Strata 25.39
     
Strata 25.56

Obsługa meczu: Daniel Orzeł

Statystyki meczu

Grandmaster Flash RabarbarFlight Club
Punkty: 19 4
Czas w ataku: 2.53 min (11.2 %) 22.54 min (88.8 %)
Czas w obronie: 22.54 min (88.8 %) 2.53 min (11.2 %)
Czas w ataku/punkt: 0.09 min 5.43 min
Czas w obronie/punkt: 5.43 min 0.09 min
Punkty w ataku: 4/4 (100.0 %) 4/19 (21.1 %)
Punkty w obronie: 15/19 (78.9 %) 0/4 (0.0 %)
Straty: 13 24
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 11

Historia meczów