WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash Ratler - muJAHedini dysku    19 - 12

10.03.2012 17:05 na boisku 1 [WZIU 2011/12, O miejsca 1-4]

Grandmaster Flash Ratler
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
13Anna Puczyńska167
20Artur Sieraj336
12Andrzej Dyśko224
11Mikołaj Smogór314
26Piotr Kliś404
6Monika Maciejewska033
3Katarzyna Rostek033
32Wiktoria Maruszczak202
2Wojciech Starzewski101
25Grzegorz Nowakowski000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
23Filip Stępniak336
69Maciej Danielewski415
8Aleksander Redwan033
13Piotr Latoszewski213
42Julian Liwszic213
33Maciej Antoniak011
2Anna Bronowska011
10Stanisław Grzywalski101
5Katarzyna Ciucios000
29Edgar Dybiński000
4Piotr Leszczyński000
0Michał Orkan-Łęcki000
9Ewa Potoręcka000
6Małgorzata Rożek000
49Martyna Stankiewicz000
12Agata Wiejak000
28Agnieszka Żwirko-Niwińska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Smogór Anna Puczyńska 1.151.15
Atak 0.00
Strata 0.58
1 - 1Julian Liwszic Anna Bronowska 1.570.42
2 - 1Wiktoria Maruszczak Artur Sieraj 2.360.39
3 - 1Artur Sieraj Mikołaj Smogór 4.261.50
Strata 3.17
Strata 3.34
Strata 4.11
3 - 2Filip Stępniak   5.000.34
4 - 2  Andrzej Dyśko 5.300.30
4 - 3Maciej Danielewski Filip Stępniak 6.000.30
5 - 3  Anna Puczyńska 6.300.30
5 - 4Piotr Latoszewski Julian Liwszic 7.000.30
6 - 4Artur Sieraj Katarzyna Rostek 7.300.30
7 - 4Piotr Kliś   8.000.30
8 - 4Andrzej Dyśko Anna Puczyńska 8.300.30
8 - 5Maciej Danielewski Piotr Latoszewski 9.000.30
9 - 5Wojciech Starzewski Katarzyna Rostek 10.001.00
9 - 6Julian Liwszic Aleksander Redwan 10.300.30
10 - 6Piotr Kliś Monika Maciejewska 11.200.50
11 - 6Anna Puczyńska Katarzyna Rostek 11.400.20
12 - 6Artur Sieraj Anna Puczyńska 12.541.14
13 - 6Mikołaj Smogór Artur Sieraj 13.300.36
13 - 7Filip Stępniak Maciej Danielewski 14.200.50
13 - 8Maciej Danielewski Filip Stępniak 14.500.30
Strata 14.21
Timeout 14.38
13 - 9Maciej Danielewski Filip Stępniak 15.110.21
13 - 10Stanisław Grzywalski Maciej Antoniak 18.513.40
14 - 10Piotr Kliś Anna Puczyńska 19.070.16
15 - 10Mikołaj Smogór Andrzej Dyśko 19.470.40
16 - 10Piotr Kliś Monika Maciejewska 20.210.34
16 - 11Piotr Latoszewski Aleksander Redwan 20.550.34
17 - 11  Anna Puczyńska 22.001.05
18 - 11Andrzej Dyśko Artur Sieraj 23.341.34
18 - 12Filip Stępniak Aleksander Redwan 24.401.06
19 - 12Wiktoria Maruszczak Monika Maciejewska 25.020.22

Obsługa meczu: Tomczyk

Statystyki meczu

Grandmaster Flash RatlermuJAHedini dysku
Punkty: 19 12
Czas w ataku: 10.13 min (40.8 %) 14.49 min (59.2 %)
Czas w obronie: 14.49 min (59.2 %) 10.13 min (40.8 %)
Czas w ataku/punkt: 0.32 min 1.14 min
Czas w obronie/punkt: 1.14 min 0.32 min
Punkty w ataku: 9/12 (75.0 %) 9/19 (47.4 %)
Punkty w obronie: 10/19 (52.6 %) 3/12 (25.0 %)
Straty: 2 3
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 13 10

Historia meczów