WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash Pudel - BC Kosmodysk    19 - 10

10.03.2012 17:40 na boisku 1 [WZIU 2011/12, O miejsca 1-4]

Grandmaster Flash Pudel
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski6410
38Radosław Lenczewski336
22Maciej Grabowski325
28Łukasz Adamski134
24Filip Krynicki303
80Mateusz Dyda022
8Ewa Bańbuła-Dyda112
4Adam Grzelak202
19Anna Anchim011
14Wiktor Bojanowski011
33Aleksandra Dyśko011
88Paulina Kowalska011
27Agata Dudzińska000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
2Jan Chołoniewski123
25Mikołaj Maślanka123
44Łukasz Bareja213
11Jan Madej303
99Wojciech Wilk022
21Stanisław Stupkiewicz202
33Ewa Chudzyńska011
56Robert Januszewicz011
27Ryszard Łuczyn011
14Kalina Karwowska101
12Anna Stachowiak000
17Kalina Wilk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Jan Madej Wojciech Wilk 0.430.43
Atak 0.00
Strata 0.11
Strata 0.24
1 - 1Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 0.580.15
2 - 1Maciej Grabowski Stanisław Bogusławski 1.350.37
Strata 1.28
3 - 1Adam Grzelak Radosław Lenczewski 3.331.58
Strata 1.57
Strata 2.43
Strata 3.22
3 - 2Stanisław Stupkiewicz Ewa Chudzyńska 4.300.57
Strata 4.08
Strata 4.19
3 - 3Jan Madej Jan Chołoniewski 6.081.38
Strata 5.25
4 - 3Filip Krynicki Stanisław Bogusławski 7.431.35
Strata 6.37
4 - 4Mikołaj Maślanka Łukasz Bareja 8.140.31
4 - 5Łukasz Bareja Mikołaj Maślanka 8.500.36
Strata 8.29
5 - 5Stanisław Bogusławski Radosław Lenczewski 9.040.14
5 - 6Stanisław Stupkiewicz Jan Chołoniewski 9.240.20
6 - 6Łukasz Adamski Anna Anchim 10.561.32
Strata 9.56
Strata 10.37
6 - 7Jan Madej Robert Januszewicz 11.510.55
7 - 7Filip Krynicki Paulina Kowalska 12.080.17
8 - 7Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 13.451.37
Strata 13.07
8 - 8Łukasz Bareja Wojciech Wilk 14.030.18
9 - 8Ewa Bańbuła-Dyda Wiktor Bojanowski 15.131.10
Strata 14.26
10 - 8Stanisław Bogusławski Maciej Grabowski 15.330.20
11 - 8Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 16.120.39
Strata 16.06
12 - 8Radosław Lenczewski Ewa Bańbuła-Dyda 18.382.26
Strata 16.42
Strata 16.58
Strata 17.30
Strata 18.00
Strata 18.21
13 - 8Filip Krynicki Mateusz Dyda 19.340.56
Timeout 19.06
Strata 19.27
14 - 8Maciej Grabowski Mateusz Dyda 21.041.30
Strata 20.03
Strata 20.15
Strata 20.27
15 - 8Stanisław Bogusławski Maciej Grabowski 21.410.37
Strata 21.33
16 - 8Maciej Grabowski Łukasz Adamski 22.290.48
Strata 22.06
17 - 8Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 22.550.26
Strata 22.49
17 - 9Jan Chołoniewski Mikołaj Maślanka 23.150.20
18 - 9Adam Grzelak Radosław Lenczewski 23.580.43
Strata 23.33
Strata 23.55
18 - 10Kalina Karwowska Ryszard Łuczyn 24.550.57
Strata 24.09
Strata 24.31
19 - 10Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 26.031.08
Strata 25.13
Strata 25.37

Obsługa meczu: Tomczyk, Marczyńska

Statystyki meczu

Grandmaster Flash PudelBC Kosmodysk
Punkty: 19 10
Czas w ataku: 9.08 min (35.1 %) 16.55 min (64.9 %)
Czas w obronie: 16.55 min (64.9 %) 9.08 min (35.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.28 min 1.41 min
Czas w obronie/punkt: 1.41 min 0.28 min
Punkty w ataku: 8/10 (80.0 %) 8/19 (42.1 %)
Punkty w obronie: 11/19 (57.9 %) 2/10 (20.0 %)
Straty: 14 20
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 10 12

Historia meczów