English Polski
Zaloguj się

Dysko Polot vs. Czarna Kompania

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
Dysko Polot 4 0 4 0.0 % 27 6.8 59 14.8 -32
Czarna Kompania 4 4 0 100.0 % 59 14.8 27 6.8 32

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
Czarna Kompania - Dysko Polot13 - 4VI Plażowe Mistrzostwa Polski: Baraże
Dysko Polot - Czarna Kompania7 - 18WLU* 2020/21: Liga
Dysko Polot - Czarna Kompania9 - 13WLU* 2019/20: Liga
Dysko Polot - Czarna Kompania7 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Grupa E

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Bartosz DworzeckiCzarna Kompania416420
2Jakub KaczmarekCzarna Kompania35813
3Aleksandra ŁyskanowskaCzarna Kompania44812
4Dominika RzęsaCzarna Kompania47411
5Paweł PakulskiDysko Polot3808
6Maciej KozeraDysko Polot4178
7Maurycy SzpakCzarna Kompania3538
8Filip KudlińskiCzarna Kompania3437
9Katarzyna WołosiewiczDysko Polot4235
10Paweł SzwedCzarna Kompania3415
11Maciej LitwińskiDysko Polot4415
12Maciej KsiężakDysko Polot2404
13Maciej GawarkiewiczCzarna Kompania2044
14Monika PiórkowskaDysko Polot2044
15Olivia JanickaCzarna Kompania2123
16Grzegorz LitwińskiDysko Polot3213
17Przemysław NowakCzarna Kompania1123
18Illia MyroniukDysko Polot1213
19Michał ZygmuntCzarna Kompania1303
20Mateusz MichałowskiCzarna Kompania1112
21Paulina JurewiczCzarna Kompania1022
22Michał JurewiczCzarna Kompania2112
23Aleksandra BigosińskaCzarna Kompania1022
24Antoni LitwińskiDysko Polot4112
25Wojciech LitwińskiDysko Polot3022
26Radosław LindnerDysko Polot1022
27Marcin KozeraDysko Polot3112
28Leonard SobiakCzarna Kompania3202
29Olivia JankowskaCzarna Kompania1011
30Norbert StaniszewskiCzarna Kompania2101
31Patryk BaranowskiDysko Polot1011
32Emanuel KrukDysko Polot1101
33Barbara MusielakCzarna Kompania1011
34Maria WolanczykCzarna Kompania1011
35Daniel ZaczyńskiDysko Polot3011
36Aleksandra KrawczykCzarna Kompania3000
37Jakub PienkowskiCzarna Kompania1000
38Michał RomańskiCzarna Kompania1000
39Anna JeziorskaDysko Polot1000
40Marcin KurekCzarna Kompania1000
41Karolina ParadowskaCzarna Kompania1000
42Anna ZawadzkaCzarna Kompania1000
43Dominika PlenclerCzarna Kompania1000
44Anna MączkowskaCzarna Kompania2000
45Wiktoria PiotrowskaDysko Polot2000
46Beata ZwierzyńskaDysko Polot2000
47Anna BoguszDysko Polot2000
48Michał DworzeckiCzarna Kompania1000
49Małgorzata WołosiewiczDysko Polot4000
50Zofia BrzezińskaDysko Polot4000
51Krzysztof LitwińskiDysko Polot2000
52Karolina SierpieńDysko Polot2000
53Michał KwasiborskiDysko Polot2000
54Maciej SosnowskiDysko Polot1000
55Alicja RatowskaDysko Polot1000
56Paulina KlusiewiczDysko Polot1000