WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

71 Wratislavia vs. Wrocław Południe

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
71 Wratislavia 8 8 0 100.0 % 118 14.8 59 7.4 59
Wrocław Południe 8 0 8 0.0 % 59 7.4 118 14.8 -59

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
71 Wratislavia - Wrocław Południe17 - 6Poligon 2018: Liga
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-4
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - 71 Wratislavia12 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-7
71 Wratislavia - Wrocław Południe12 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Poligon 2017: O 5. miejsce
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 7-9

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Klaudia Wrońska71 Wratislavia793039
2Michał MuszyńskiWrocław Południe825227
3Maciej Zięba71 Wratislavia619726
4Michał Dul71 Wratislavia620626
5Sara Pietkiewicz71 Wratislavia8101323
6Jacek Czerwonka71 Wratislavia816521
7Paweł Dąbrowski71 Wratislavia891120
8Zuzanna PeplińskaWrocław Południe831417
9Piotr Stadnicki71 Wratislavia641115
10Wojciech Wójcik71 Wratislavia64913
11Przemysław Kopera71 Wratislavia68210
12Aleksandra Nowak71 Wratislavia85510
13Patrycjusz Doroba71 Wratislavia2729
14Jan PeplińskiWrocław Południe6189
15Jakub StencelWrocław Południe8527
16Kacper JordanWrocław Południe5257
17Pamela Salitra71 Wratislavia6257
18Marcin PietrasWrocław Południe5145
19Piotr GajdaWrocław Południe3235
20Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe2044
21Geoff Schwartz71 Wratislavia1314
22Rafał KałużnyWrocław Południe2404
23Sylwia MuszyńskaWrocław Południe7314
24Kornelia Makowska71 Wratislavia4033
25Łukasz MacinaWrocław Południe3033
26Aleksander MuszyńskiWrocław Południe6123
27Piotr MagaWrocław Południe4213
28Piotr KopećWrocław Południe4033
29Ryan WyethWrocław Południe5202
30Tomasz StaszkiewiczWrocław Południe1112
31Szymon Zięba71 Wratislavia1022
32Kamil Ratajczyk71 Wratislavia2022
33Łukasz JaroszWrocław Południe1112
34Natalia Cygal71 Wratislavia1112
35Aleksandra KuczmaWrocław Południe3112
36Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1022
37Maciej TomczykWrocław Południe2101
38Maria SmolarekWrocław Południe4101
39Michał RaczyngWrocław Południe2101
40Katarzyna CieślikWrocław Południe5011
41Kornelia Makowska71 Wratislavia1011
42Kacper Doroba71 Wratislavia8011
43Jakub PatrzykątWrocław Południe1101
44Agata SemenowiczWrocław Południe2000
45Jakub RyznarWrocław Południe1000
46Adam Ciurla71 Wratislavia2000
47Michał HanczarekWrocław Południe1000
48Natalia Wołowiec71 Wratislavia1000
49Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
50Kacper Wieczorek71 Wratislavia1000
51Katarzyna WardaWrocław Południe1000
52Dominik ŻochowskiWrocław Południe1000
53Bartłomiej Szuster71 Wratislavia1000
54Joanna DepowskaWrocław Południe3000
55Paulina Dul71 Wratislavia1000
56Ewelina KuklińskaWrocław Południe6000
57Katarzyna UklejaWrocław Południe6000
58Wiktoria Byra71 Wratislavia4000
59Natalia Wołowiec71 Wratislavia2000
60Jarosław JaworekWrocław Południe3000
61Jolanta ŻochowskaWrocław Południe3000
62Alicja Szuster71 Wratislavia1000
63Aleksander GełoWrocław Południe2000
64Arkadiusz KrawczykWrocław Południe2000
65Dominik ŻochowskiWrocław Południe2000
66Piotr StasiewiczWrocław Południe1000
67Łukasz SzewczykWrocław Południe1000
68Dorota JuźkówWrocław Południe1000
69Bruno JarmułaWrocław Południe1000
70Oskar StodolnyWrocław Południe 1000