WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

71 Wratislavia vs. Wrocław Południe

ZespółMeczeZwycięstwaPorażki% zwyc.Zdobytych pkt. Zdobytych pkt./meczStraconeStracone/meczRóżnica punktów
71 Wratislavia 8 8 0 100.0 % 118 14.8 59 7.4 59
Wrocław Południe 8 0 8 0.0 % 59 7.4 118 14.8 -59

Rozegrane mecze

MeczWynikKategoria
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2019: O miejsca 1-4
Wrocław Południe - 71 Wratislavia12 - 13Mistrzostwa Polski Mixed 2018: O miejsca 5-7
71 Wratislavia - Wrocław Południe17 - 6Poligon 2018: Liga
71 Wratislavia - Wrocław Południe15 - 8Halowe Mistrzostwa Polski 2018: Grupa A
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Mistrzostwa Polski Mixed 2017: O miejsca 7-9
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 14Poligon 2017: O 5. miejsce
Wrocław Południe - 71 Wratislavia5 - 18Halowe Mistrzostwa Polski 2017: Grupa B
71 Wratislavia - Wrocław Południe12 - 9Halowe Mistrzostwa Polski 2017: O miejsca 1-8

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktySuma
1Michał MuszyńskiWrocław Południe825227
2Jakub StencelWrocław Południe8527
3Zuzanna PeplińskaWrocław Południe831417
4Kacper Doroba71 Wratislavia8011
5Sara Pietkiewicz71 Wratislavia8101323
6Jacek Czerwonka71 Wratislavia816521
7Aleksandra Nowak71 Wratislavia85510
8Paweł Dąbrowski71 Wratislavia891120
9Sylwia MuszyńskaWrocław Południe7314
10Klaudia Wrońska71 Wratislavia793039
11Jan PeplińskiWrocław Południe6189
12Przemysław Kopera71 Wratislavia68210
13Piotr Stadnicki71 Wratislavia641115
14Aleksander MuszyńskiWrocław Południe6123
15Ewelina KuklińskaWrocław Południe6000
16Maciej Zięba71 Wratislavia619726
17Michał Dul71 Wratislavia620626
18Katarzyna UklejaWrocław Południe6000
19Wojciech Wójcik71 Wratislavia64913
20Pamela Salitra71 Wratislavia6257
21Marcin PietrasWrocław Południe5145
22Ryan WyethWrocław Południe5202
23Kacper JordanWrocław Południe5257
24Katarzyna CieślikWrocław Południe5011
25Piotr KopećWrocław Południe4033
26Wiktoria Byra71 Wratislavia4000
27Kornelia Makowska71 Wratislavia4033
28Maria SmolarekWrocław Południe4101
29Piotr MagaWrocław Południe4213
30Joanna DepowskaWrocław Południe3000
31Łukasz MacinaWrocław Południe3033
32Jarosław JaworekWrocław Południe3000
33Piotr GajdaWrocław Południe3235
34Aleksandra KuczmaWrocław Południe3112
35Jolanta ŻochowskaWrocław Południe3000
36Natalia Wołowiec71 Wratislavia2000
37Mikołaj Folaron-PamułaWrocław Południe2044
38Kamil Ratajczyk71 Wratislavia2022
39Patrycjusz Doroba71 Wratislavia2729
40Adam Ciurla71 Wratislavia2000
41Maciej TomczykWrocław Południe2101
42Arkadiusz KrawczykWrocław Południe2000
43Rafał KałużnyWrocław Południe2404
44Michał RaczyngWrocław Południe2101
45Dominik ŻochowskiWrocław Południe2000
46Aleksander GełoWrocław Południe2000
47Agata SemenowiczWrocław Południe2000
48Bartłomiej Szuster71 Wratislavia1000
49Michał HanczarekWrocław Południe1000
50Lech ZdunkiewiczWrocław Południe1022
51Natalia Wołowiec71 Wratislavia1000
52Natalia GrzegorowskaWrocław Południe1000
53Jakub RyznarWrocław Południe1000
54Natalia Cygal71 Wratislavia1112
55Kornelia Makowska71 Wratislavia1011
56Szymon Zięba71 Wratislavia1022
57Oskar StodolnyWrocław Południe 1000
58Kacper Wieczorek71 Wratislavia1000
59Katarzyna WardaWrocław Południe1000
60Alicja Szuster71 Wratislavia1000
61Paulina Dul71 Wratislavia1000
62Łukasz JaroszWrocław Południe1112
63Dominik ŻochowskiWrocław Południe1000
64Piotr StasiewiczWrocław Południe1000
65Łukasz SzewczykWrocław Południe1000
66Dorota JuźkówWrocław Południe1000
67Bruno JarmułaWrocław Południe1000
68Jakub PatrzykątWrocław Południe1101
69Geoff Schwartz71 Wratislavia1314
70Tomasz StaszkiewiczWrocław Południe1112