WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

KWR Knury vs. Zawierucha

TeamGamesWinsLossesWin-%Scored Scored/gameLet scoresLet scores/gameGoal difference
KWR Knury 4 2 2 50.0 % 53 13.3 45 11.3 8
Zawierucha 4 2 2 50.0 % 45 11.3 53 13.3 -8

Played games

GameResultDivision
KWR Knury - Zawierucha13 - 15Mistrzostwa Polski Mixed 2019: Group A
Zawierucha - KWR Knury16 - 15Halowe Mistrzostwa Polski 2019: Playoff 1-8 Finals
KWR Knury - Zawierucha13 - 5Mistrzostwa Polski Mixed 2018: Group D
KWR Knury - Zawierucha12 - 9Mistrzostwa Polski Mixed 2017: Playoff 1-8

Scoreboard

#PlayerTeamGamesAssistsGoalsTot.
1Mateusz KosmalskiKWR Knury431417
2Andrzej HolnickiZawierucha412416
3Krzysztof ZającZawierucha43811
4Filip DobranowskiKWR Knury49110
5Maciej ParysKWR Knury2448
6Katarzyna MarekKWR Knury4257
7Piotr KuszewskiZawierucha4527
8Łukasz DobranowskiKWR Knury4606
9Marc Michael HuberKWR Knury1606
10Wojciech PietrzykKWR Knury3505
11Mariusz NarkiewiczZawierucha3404
12Elwira PiekartKWR Knury4134
13Iga SobieralskaZawierucha4033
14Maciej KruczkowskiKWR Knury4213
15Marta SkrzypczykZawierucha3033
16Antonina TatajZawierucha3022
17Marek RoszczakKWR Knury4022
18Rafał KąckiZawierucha3112
19Tomasz BąkZawierucha2022
20Kacper KrasuckiKWR Knury3112
21Alicja StebińskaKWR Knury2022
22David Bwire EkonjoKWR Knury2022
23Hanna WoroniukZawierucha1101
24Katarzyna GłuszkoKWR Knury 1011
25Katarzyna OleszekZawierucha3011
26Piotr SzaudernaKWR Knury2011
27Ewa GaczyńskaZawierucha2011
28Jan DąbrowskiKWR Knury2011
29Natalia MakułaZawierucha3011
30Aleksandra KulikowskaZawierucha1101
31Karolina RadzimirskaZawierucha1101
32Magdalena FaliszewskaKWR Knury4011
33Magdalena BergelKWR Knury3011
34Magdalena SzwedKWR Knury4101
35Konstanty ŚwięcickiZawierucha4011
36Kinga ZarycznaKWR Knury 1000
37Aleksandra DudekZawierucha2000
38Tomasz JarząbekKWR Knury 1000
39Adam ŚwiderskiZawierucha2000
40Małgorzata KindziukZawierucha1000
41Marcin SzeptunKWR Knury 1000
42Jakub TowalskiZawierucha1000
43Jan SzybejkoKWR Knury 1000
44Tomasz LechKWR Knury 1000
45Marta UryniakKWR Knury 1000
46Katarzyna DobranowskaZawierucha1000
47Radosław GaczyńskiZawierucha1000
48Kamila NazimekKWR Knury 1000
49Damian SkrzypczykZawierucha1000
50Agata KaufmanZawierucha1000
51Jan GrzegorczykZawierucha2000
52Anna BoguszKWR Knury1000
53Agata GryszczukZawierucha2000
54Jan WołłejkoZawierucha1000
55Rafał GrudnyZawierucha1000
56Anton SandulyakKWR Knury1000
57Paula RogowskaZawierucha2000
58Michał RogińskiZawierucha2000
59Igor MirowskiZawierucha1000
60Kamil KindziukZawierucha1000
61Dagny GorostizaZawierucha1000
62Kacper FryszczynZawierucha3000
63Karolina SenickaKWR Knury3000
64Emanuel KołataZawierucha1000
65Maciej KlimpelKWR Knury1000
66Wiktor LisKWR Knury1000
67Daniel CerońKWR Knury2000
68Zofia KnapikZawierucha1000
69Tomasz CzubochaKWR Knury1000
70Joanna KapkowskaZawierucha1000
71Miłosz MarekKWR Knury1000
72Anna CichorekKWR Knury1000
73Paweł RakKWR Knury1000
74Kacper BłaszczykKWR Knury1000
75Szymon PyzikKWR Knury1000
76Jakub NiedzielaKWR Knury 1000